Як перепризначити клавіші на клавіатурі. інструкція до keyboard maniac.

Сучасні клавіатури забезпечені рядом додаткових клавіш, починаючи від кнопки відходу в сплячий режим, закінчуючи викликом браузера. Однак трапляється так, що іхрасположеніе або призначення незручно, заважає працювати. Тоді варто перепризначити їх функціональність або зовсім відключити якісь клавіші.
Інструкція
1
Кнопки управління живленням можна вимкнути, відкривши «Панель управління», далі знайдіть значок «Електроживлення». Розкриється вікно налаштувань. У ньому натисніть на посилання «Дія кнопок харчування». У новому вікні будуть два пункти. У нижньому «При натисканні кнопки сну» встановіть «Дія не потрібно», у верхньому «При натисканні кнопки харчування» знайдіть параметр, який потрібен вам. Можна скасувати будь-яку дію схожим способом.
2
Якщо ваш ноутбук оснащений клавішею додаткової функціональності Fn, це дає вам можливість регулювати зображення і гучність, включати або вимикати Bluetooth, сенсорну панель. Набір можливостей залежить від виробника моделі. Для відключення Fn можна скористатися кількома способами. Можна натиснути комбінацію кнопок Fn + Num Lock. На багатьох ноутбуках ця команда визначається для відключення Fn. На ноутбуках Toshiba можна застосувати утиліту HDD Protector. Запустіть цю програму, виберіть рядок «Спеціальні можливості» у вкладці «Оптимізація», після потрібно зняти позначку біля рядка «Використовувати клавішу Fn». В BIOS клавіша Fn відключається в параметрі Active Key Mode, його потрібно перевести в стан Disabled. Перед виходом з BIOS збережіть налаштування.
3
Якщо з клавіатурою було надано фірмове програмне забезпечення, встановіть його, щоб регулювати і перепризначувати функції мультимедійних клавіш. Якщо ПО не було в комплекті, ви можете скористатися клавіатурними менеджерами, такими як MKey (Media Key), Wire Keys, Keyboard Maniac (KeyMan) і т.п. На торрент-теркерах можна знайти безкоштовні версії цих програм. Інтерфейс в цих додатках дуже простий і інтуїтивно зрозумілий, його зміст зводиться до того, що у вкладках «Клавіші» ви задаєте потрібне вам значення або прибираєте його зовсім. Програми налаштовуються як для мультимедійних, так і для звичайних клавіатур.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wfnFdtg2qDU