Як піднести подарунок на ювілей.

Ювілей - це не самий звичайний День народження. Це важлива дата в житті людини, коли друзі, родичі і колеги з радістю готові висловити йому свою повагу і захоплення, відзначити цінність життєвого досвіду, щиро порадіти його успіхам та досягненням. Навіть якщо ювіляр не має наміру відзначати цей день з великим розмахом, близькі та друзі все одно прийдуть привітати його і піднести пам'ятні подарунки.
Інструкція
1
Підготуйте оригінальне привітання. По-перше, це правило хорошого тону, а по-друге, приємний ритуал, під час якого ви зможете щиро висловити свої почуття і надати ювіляру знак особливої уваги і поваги. Ви повинні відчувати себе впевнено, вимовляючи вітальну промову, даруючи пісню, вірші і т.д. Тому ретельно відрепетируйте текст, відпрацюйте руху і жести. Підносячи подарунок і таке оригінальне привітання, не забувайте про посмішку і гарний настрій, навіть якщо ви допустили якусь помилку.
2
Орендуйте міський бігборд, який іменинник побачить, або кинувши погляд у вікно, або слідуючи своїм звичайним маршрутом, наприклад, на роботу, прогулянку або торговий центр. Розмістіть на ньому своє сердечне вітання імениннику.
3
При врученні подарунка використовуйте незвичайну упаковку. Це завжди створює атмосферу таємничості і приємного очікування. Не забувайте, що в залежності від статі і віку подарунки упаковуються по-різному: чоловіча - більш стримано, а жіночий, навпаки, може володіти різною кількістю деталей. Якщо свято у жінки, подумайте, наприклад, про оригінальний букеті. Він може бути зібраний не тільки з прекрасних живих квітів, а й виконаний з гаряче улюбленого іменинницею шоколаду.
4
Здивуйте і розвеселите іменинника. Придумайте феєричне вручення подарунка. Головне тут - зберегти ефект несподіванки, який згодом залишиться яскравим враженням цього дня. Оригінальне підношення може бути продиктовано темою самого подарунка.
5
Запросіть акторів або гумористів. Їх виступ додасть яскравості і екстравагантності святкового вечора, підніме настрій і дасть вам можливість оригінально піднести свій подарунок. Можна влаштувати їх виступ таким чином, що вони вручать ваш подарунок під час свого номера.
6
Якщо ви вітаєте з ювілеєм дружину, подругу, кохану, замовте машину з підйомним пристроєм і «зависну» з величезним букетом і подарунком на рівні її вікна. Перш обов'язково з'ясуйте, чи знаходиться за цими вікнами та, якої призначені ваші незвичайні трюки.
Корисна порада
Дотримуйтесь етикет при врученні подарунка ювілярові. Уважно поставтеся до свого зовнішнього вигляду, стежте за культурою мови і належно поводьтеся в громадських місцях.