Як пережити день народження.

Перед настанням дня народження багато хто відчуває апатію і занепад сил, а на самому святі мріють лише про те, щоб цей день скоріше закінчився. Потрібно набратися терпіння і скористатися кількома порадами, щоб пережити його.
Інструкція
1
Постарайтеся визначити причину вашої дратівливості. Поганий настрій і втома перед святковим днем виникають не просто так. Можливо, вас терзає думка про те, що доведеться потурати смаковим пристрастям гостей, обов'язково розважати їх і боятися, що в чимось не попадете ім. Виходить, що день народження ви готувати для інших, а не для себе. Подумайте про можливість проведення цього дня немає за гучним столом, а в гармонії з самим собою.
2
Починайте готуватися до дня народження за один-два тижні до його настання. Якщо ви почнете приготування за добу до свята, то зіткнетеся з безліччю організаційних і побутових проблем, повністю забувши про себе. Тому заздалегідь проведіть всі необхідні підготовчі заходи, після чого спокійно відпочиньте, проаналізуйте минулий рік, що хорошого ви зробили, а що пройшло не так гладко, як хотілося б. Дуже важливо подумки підготувати себе до того, що ви стали на рік старше і мудріше.
3
Перегляньте ваше ставлення до святкування свого дня народження. Подумайте про себе: вимкніть мобільний і вирушайте на природу або в SPA-салон. Поки ваше тіло буде очищатися, ви зможете спокійно розслабитися і поміркувати про життя.
4
Запросіть тільки найближчих людей, якщо ви все ж хочете влаштувати застілля. Ідеальним кількістю для компанії стане 6-8 не конфліктує між собою людей. Постарайтеся не думати про подарунки та інших матеріальних речах: день народження - це, насамперед, свято для спілкування та зустрічі з рідними та друзями.
5
Не зловживайте спиртними напоями. Так ви зможете надовго зберегти дух урочистості серед всіх гостей і уникнути неприємних ситуацій. Уникайте важкої їжі на святковому столі, їжте не кваплячись, щоб довше зберігати енергію. Намагайтеся не затягувати веселощі до пізньої ночі, інакше наступний день ви зустрінете в поганому настрої, що затьмарить враження від минулого свята.