Як харчуватися, щоб накачати прес.

Про накачаному пресі в «кубиках» мріють багато молоді хлопці. Одних виснажливих тренувань мало для того, щоб добитися результату. Якщо ви твердо вирішили побудувати своє тіло самі, приділіть достатньо часу правильному харчуванню.
Інструкція
1
Є основні принципи при складанні раціону харчування для «качків». Ви повинні будете обмежити споживання жирів. Зайві відкладення під шкірою будуть заважати формуванню кубиків і псувати всю вашу роботу. Варто віддати перевагу жирам, які містяться в морепродуктах і рослинній їжі. Сміливо вживайте жирну рибу і оливкове масло.
2
Скрізь і завжди при прийомі їжі пам'ятайте, що третина вашої їжі повинна складатися з протеїнів, тобто з м'яса, риби, молочних продуктів. Решта - це джерело вуглеводів (крупа, макарони, картопля). Жири ви отримаєте разом з джерелами протеїнів, а овочами замініть частину гарніру.
3
Їжу вживайте часто і невеликими порціями. В цьому випадку організм стабільно підтримує рівень ферментів для травлення і рівень цукру в крові. Приготуйтеся більше витрачати часу на приготування і прийом їжі.
4
Якщо ви все ж не можете впоратися з жиром своїми силами, спробуйте застосувати якісні жиросжигающие термогенние добавки. Разом з ними вам потрібен буде вітамінно-мінеральний комплекс.
5
Постійно відновлюйте рівень рідини у вашому організмі. Під час тренувань ви втрачаєте до літра води, а іноді й більше. Спрагу втамовує чистою питною водою. Після активних занять пийте спеціальні напої, які ви можете придбати в спортзалі. Вони містять 6-8% вуглеводів і калій з натрієм.
6
Раз на тиждень потрібно влаштовувати собі свято, який корисний кожній людині як з психологічної, так і з фізичної точки зору. Якщо організм постійно тримати в «їжакових рукавицях», він почне відкладати їстівні припаси про запас. Ця «заначка» навколо талії не додасть краси вашому пресу.
7
Щоб не відчувати голоду перед сном, з'їжте жменю зерен і запийте їх склянкою води. Клітковина активізує ваш процес травлення і сприятиме кращому просуванню їжі.
8
Візьміть за правило вивчати склад продуктів перед покупкою. Потрібні вам інгредієнти: масло какао і кокосове, яєчні жовтки, філе курчати, рис, риба та інші натуральні продукти. Навчіться готувати самі, купіть спеціальний збірник рецептів для бодібілдерів.
9
Їжте неквапливо, ретельно прожевивайте їжу. Не читайте під час прийняття їжі. Дотримуючись ці принципи, ви сформуєте «кубики» і збережіть прекрасну форму свого преса надалі.