Як підвищити витривалість м'язів.

Витривалість м'язів полягає в їхньому протистоянні фізичних навантажень і стомлення. Дуже небагато є витривалими від природи, цю здатність необхідно формувати тривалими і наполегливими тренуваннями.
Інструкція
1
Виконуйте стрибки на скакалці. Це одне з найпростіших вправ на витривалість, яке сприяє розвитку практично всіх груп м'язів. Намагайтеся виконувати стрибки щодня, поступово доводячи їх кількість до ста в хвилину і більше.
2
Катайтеся на лижах в зимову погоду, хоча б по годині щодня. Такі прогулянки благотворно позначаються на дихальній системі. При будь-яких фізичних вправах дуже важливо вміння дихати правильно.
3
Здійснюйте тривалі пробіжки. Намагайтеся бігти повільно. Дана вправа допомагає у формуванні загальної витривалості і зміцнює дихальну та серцево-судинну системи. При цьому рекомендується пити води менше, щоб звикнути до важких умов.
4
Займайтеся плаванням. Це також один з найбільш ефективних видів діяльності для розвитку витривалості практично всіх груп мишщ.
5
Крокуйте на місці або здійснюйте довготривалі піші прогулянки. Спортивна ходьба - дуже важлива вправа на всіх етапах тренувань. Можна також вставати на гімнастичну лаву і спускатися з неї на підлогу, роблячи велику кількість повторень. У перервах між серіями тренуйте черевний прес або мишщ рук.
6
Робіть віджимання, присідання і підтягування. Це одні з основних базових вправ для розвитку основних груп м'язів. Поступово збільшуйте кількість повторень до максимуму.
7
Споживайте більшу кількість вуглеводів щодня з розрахунку не менше 4 г на 1 кг ваги власного тіла. При цьому скоротіть кількість прийнятих білків і жирів вдвічі. Така дієта дасть великий приріст енергії і витривалості м'язів.
8
Приймайте вітаміни і мікроелементи. При жорстких навантаженнях на м'язи необхідно обов'язково споживати в зв'язці кальцій і магній, щоб зміцнити кістки, суглоби і зв'язки, які можуть зношуватися. Їжте більше фруктів і овочів - натуральних природних енергетиків.