Як зберегти на карту пам'яті.

Для того, щоб мати можливість переносити файли з комп'ютера на комп'ютер, їх треба зберегти на карту пам'яті. Про те, якими способами це можна зробити, читайте нижче.
Інструкція
1
Підключіть карту пам'яті до комп'ютера.
2
Відкрийте «Мій комп'ютер». Клацніть по іконці «Карти пам'яті» або по її назві. Перед вами відкриється вікно з її вмістом.
3
Затисніть ліву кнопку миші і виділіть файли, які необхідно зберегти на знімний носій.
4
Перетягніть виділені файли у вікно карти пам'яті .Якщо файли великого розміру, то операційна система буде відображати процес копіювання і показувати час, що залишився до завершення процесса.Дождітесь закінчення процесу. Все, файли збережені на карті пам'яті.
Корисна порада
Перед тим як копіювати на карту пам'яті файли великого розміру, перевірте чи є на ній вільне место.Еслі вам необхідно зберегти відкритий в редакторі документ, наприклад в MS Word, то натисніть на пункт меню «Файл» в лівому верхньому куті і виберіть «Зберегти як ...». У вікні, вкажете шлях до карти пам'яті і натисніть «Зберегти».
Мобільний телефон Nokia, оснащений картою пам'яті, може зберігати фотографії, диктофонні записи, викачані файли і додатки як на неї, так і у вбудовану пам'ять. Останнє небажано, оскільки об'єм вбудованої пам'яті досить малий, а в разі зносу заміні вона не підлягає.
Інструкція
1
Переконайтеся, що карта пам'яті в телефоні є, вона сумісна з ним, справна, орієнтована в слоті правильної стороною, а файлова система, в яку вона відформатована, розпізнається операційною системою апарату. При необхідності зробіть резервну копію містяться на ній даних, а потім відформатуйте засобами самого телефону (в Symbian 9 - «Додатки» - «Організатор» - «Диспетчер файлів» - «Memory card» - ліва подекранная клавіша - «Функції карти пам'яті» - « форматувати »). Відразу після форматування ОС автоматично створить на карті всі необхідні папки. У вбудованому диспетчері файлів деякі з них будуть відображатися з іменами, переведеними на російську мову (наприклад, «Others» - «Інше»).
2
В апараті з операційною системою Windows Phone 7 (наприклад, серії Nokia Lumia) карта пам'яті після установки форматується в особливу файлову систему, після чого дані на ній шифруються. При цьому, вона і внутрішня пам'ять апарату утворюють єдине ціле: куди саме зберігається той чи інший файл, вирішує операційна система. Якщо карту витягти з такого апарату, прочитати її вміст на іншому телефоні, а також на комп'ютері з кардрідером буде неможливо. Більшість пристроїв навіть не зможе її відформатувати (винятком є деякі апарати Nokia з операційною системою Symbian, здатні форматувати, але не читати такі карти). Якщо ж ви користуєтеся телефоном Nokia на платформі Series 40 або Series 60 (саме другі комплектуються операційною системою Symbian), зняту з апарату карту пам'яті можна буде читати кардридером, а при фотографуванні, здійсненні записів, скачуванні файлів або установці додатків - самостійно вирішувати, куди зберігатимуться дані.
3
Налаштуйте додаток «Камера» таким чином, щоб знімки зберігалися на карту пам'яті. Для цього запустіть цю програму («Додатки» - «Камера»), після чого натисніть ліву подекранную клавішу, виберіть пункт "Налаштування", а в полі «Використовувана пам'ять» виберіть пристрій із тим ім'ям, яке ви присвоїли карті при форматуванні. Аналогічним чином можна налаштувати і додаток «Диктофон»: «Музика» - «Диктофон» - ліва подекранная кнопка - «Параметри» - поле «Поточна пам'ять» - ім'я карти.
4
Для збереження на карту пам'яті файлів, скачуваних вбудованим браузером, а також браузерами Opera Mini, Opera Mobile і UC, в операційній системі Symbian в якості місця збереження вибирайте папку (наприклад, Others) на диску E: (це і є карта). Браузер UC при наявності картки автоматично створить на ній папку під назвою UCDownloaded і зберігатиме всі файли в неї.
5
В операційній системі Symbian додатки (в файлах форматів JAR, SIS і SISX) не починають працювати відразу після скачування - вони потребують встановлення. Для того, щоб архів розпакувати не у вбудовану пам'ять, а на карту, отримавши в ході установки запит про те, куди її виробляти, виберіть ім'я, яке ви присвоювали карті при форматуванні.
Зверніть увагу
Не забувайте робити резервні копії даних перед форматуванням карт.