Як перевести гроші в Казахстан. Як перевести гроші з казахстана в росію.

Переказ грошей за кордон, наприклад, в Казахстан, може бути досить складним і витратним заходом. Тим не менш, існує кілька способів відправки грошей, які ви можете вибирати залежно від специфіки вашої ситуації.
Інструкція
1
Зробіть переклад через банк. Для цього відкрийте рахунок в одній з фінансових установ. Прийдіть туди з паспортом і необхідною кількістю грошей. Повідомте операціоністу номер рахунку, на який ви хочете перевести гроші, а також прізвище та ім'я одержувача, назву банку та спеціальний SWIFT-код, використовуваний банками для міжнародних грошових операцій. Отримайте квитанцію про переведення грошей і зберігайте її доти, поки ваш адресат не отримає платіж на свій рахунок.
2
Врахуйте, що на власний рахунок в Казахстані ви зможете перевести гроші тільки за пред'явленням довідки з податкової інспекції. Але ця практика не поширюється на ваших родичів. Він можуть переводити гроші на ваш рахунок без додаткових документів. Банківський переклад в Казахстан займають два-три робочих дні.
3
Якщо у вашого адресата немає рахунку в банку, відправте йому грошові кошти за допомогою однієї з систем грошових переказів. Служба Western Union найбільш поширена і в Росії, і в Казахстані, але вартість відправки грошей з її допомогою досить висока - не менше десяти доларів за мінімальну суму. Інші оператори, наприклад, Migom або Contact, мають менше центрів прийому видачі та платежів, зате такі переклади обходяться дешевше.
4
Прийдіть в банк або на пошту, де працює обрана вами служба грошових переказів. Повідомте оператору повне ім'я адресата, країну і місто, де він живе. Внесіть суму переказу і комісію. Гроші можна вносити в рублях або в іншій валюті, а в Казахстані адресат зможе отримати їх в тенге. Отримайте квитанцію, в якій буде вказано код перевірки. Повідомте його одержувачу грошей, а також точну суму перекладаються грошей в місцевій валюті. Після цього після закінчення години після відправки грошей він зможе отримати їх на території Казахстану, пред'явивши паспорт і код.