Як перемогти лінь і невпевненість.

У боротьбі з лінню і невпевненістю здобути перемогу дуже легко. Важливо захотіти це зробити. Якщо ви не маєте наміру витрачати ваше життя даремно і готові прийняти її події та враження, радості і відкриття, від вашої ліні і невпевненості не залишиться і сліду.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - щоденник.
Інструкція
1
Перестаньте переживати почуття жалості до своєї персони. Такий стан тільки ще більше сприяє зневірі, ліні і невпевненості. Навпаки, пред'являйте до себе високі вимоги, займіться корисними і важливими справами. Оцініть своє внутрішнє «я», свій зовнішній вигляд. Займіться собою, станьте цікаві і собі, і оточуючим.
2
Не полінуйтеся і привчіть себе ввечері лягати раніше спати, щоб наступний день пройшов більш плідно і насичено. Плануйте свій день максимально щільно, при цьому вечірні заходи закінчуйте не пізніше 21-22 годин.
3
Якщо ви що-небудь мають намір зробити, спочатку продумайте всі свої дії і запишіть їх послідовність на папір. Так ви уникнете помилок і не дасте ліні ні найменшого шансу зупинити вас, поки ви перебуваєте на шляху по досягненню поставленої задачі. Крім того, такі ретельно продумані дії позбавляти вас почуття невпевненості у своїх силах.
4
Занесіть в щоденник перелік справ, які вам потрібно здійснити. Дійте рішуче. Чи не ухилятися від завдань і не викреслюйте ті з них, які ви не виконали або не захотіли цього зробити. Будьте чесні перед собою. Не дозволяйте собі перерву на чай та їжу, поки не втілити в життя один-два пункти з ваших записів. Повірте, ваша зайнятість відразу ж позбавить вас від ліні, внесе у ваше життя радість, оновлення і впевненість у важливості ваших рішень і дій.
5
Наведіть порядок на своєму робочому столі і підтримуйте його. Візьміть це за правило. По-перше, воно допоможе вам швидше справлятися із завданнями, а по-друге, дисциплінує вас і змусить забути про лінь.
6
Більше спілкуйтеся. Запросіть хороших друзів на вечір. У такому випадку вам просто доведеться забути про лінь. Прибрана квартира, смачна вечеря і цікава бесіда принесе вам нові враження і радість. Більше того, спілкування з друзями дозволить вам розкріпачитися і відчути впевненість у собі.