Як захиститися від комарів на природі.

Влітку комарі доставляють дискомфорт, заважаючи працювати на своїй ділянці або спокійно відпочивати на природі. Захиститися від комарів влітку - проблема номер один для дуже багатьох, так як укуси комарів можуть викликати у людини дерматит, набряк шкіри, постійний свербіж або навіть алергію.
Інструкція
1
Захиститися від звонцов можна народними засобами. Для цього знадобляться кущі томата. Комарі не переносять запаху томатного листя і тут же відлітають, лише зачувши його.
2
Надійно захиститися від мошок допоможе звичайнісінький пирій. Взявши жменю коренів пирію, залийте літрів води і закип'ятіть до стану, коли відвар прийме світло-жовтий колір. Протирайте їм відкриті частини тіла.
3
Комарі не переносять запаху гвоздики, евкаліпта, анісу і кедра. Можна намазати маслом цих рослин відкриті ділянки тіла.
4
Ще один засіб - це сушена ромашка. Можна подрібнити її, скласти в мішечок і носити з собою. Ромашка вражає нервові клітини звонцов, але для людини вона нешкідлива.
5
Можна взяти хвою ялівцю, соснові або ялинові шишки, камфару і підпалити. Запах швидко пошириться і ближче ніж на п'ять метрів, мошки НЕ підлетять.
6
Але не всі захочуть використовувати народні засоби для боротьби з кровососущими. У продажу існує два великі класи для боротьби і захисту від комарів: інсектициди й репеленти. Кожен з цих класів ділиться на групи.
7
Одна з груп - це електромеханічні засоби для знищення кровососних. Основним засобом цієї групи є антикомарина лампа. Світло ультрафіолетової лампи привертає комарів та інших літаючих комах, які миттєво гинуть, потрапивши на високовольтну сітку, яка захована в середині лампи.
8
Існують також хімічні засоби для знищення комарів, або фумігатори. Це тверді, газоподібні або рідкі хімічні препарати.
9
Є ще ультразвукові засоби відлякування кровосисних. Їх створили зовсім недавно, і вони є найбільш ефективними в плані захисту та боротьби з мошками, як на природі, так і вдома. Принцип його роботи заснований на тому факті, що кусаються тільки ті самки звонцов, яким необхідне живлення для виношування наступного покоління комарів. Відлякувач імітує звук, який видають комарі-самці для залучення комарів-самок з метою запліднення. Однак заплідненим самкам цей звук вже не виносимо, і вони намагаються полетіти від нього якнайдалі.