Як захиститися від комарів під час відпочинку на природі.

Літо - найкращий час для відпочинку. Одні вважають за краще проводити його в жарких країнах, інші - в межах міста або на дачі. На курортах, як правило, кусаються ціни, а в рідному лісі або на річці - кусаються комарі. Захиститися від цих настирливих дзижчать комах під час відпочинку на природі не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - коріння пирію, кориця, анісова, кедрове або евкаліптова олія, ріпчаста цибуля, соснові або ялинові шишки, валеріана, ялівець, гвоздика, базилік, черемха, тютюн, спреї, креми і гелі для захисту від комарів
Інструкція
1
Комарі дуже чуйно реагують на різні аромати. Саме тому практично всі кошти, призначені для захисту від кровососів, засновані на використанні рослин, що виділяють неприємні для них запахи.
2
Надійно захиститися від комарів під час відпочинку на природі допоможе звичайний бур'ян - пирій, зростаючий практично на всіх лісових галявинах. Візьміть жменю рубаних коренів цієї рослини, закиньте їх в казанок, залийте двома склянками води, закип'ятіть і остудіть. Протріть вийшов відваром відкриті частини тіла.
3
Не люблять комарі і запах кориці. Змішайте пакетик меленої кориці зі склянкою холодної води і прокип'ятіть в отриманому розчині марлю або будь-яку іншу тканину. Висохлий матеріал накиньте поверх головного убору або розвісьте по периметру ділянки, обраного вами для відпочинку.
4
Якщо у вашому похідному рюкзаку виявилося анісова, кедрове або евкаліптова олія, ви сміливо можете використовувати його в якості засобу для захисту від комарів. Змастіть їм відкриті ділянки тіла або капніть пару крапель в багаття. Поширився навколо вас або вашого місця для відпочинку специфічний аромат відлякає настирливих комах.
5
Якщо власний спокій для вас дорожче думки людей, захиститеся від комарів за допомогою ріпчастої цибулі. Розріжте цибулину навпіл і змастіть їй всі відкриті ділянки тіла. Але швидше за все, що виходить від вас запах відлякає не тільки комарів, але й ваших друзів.
6
Для того щоб захистити себе і своїх близьких від комарів, розведіть багаття з ялинових або соснових шишок. До відлякує засобів відносяться також валеріана, ялівець, гвоздика, базилік, черемха і тютюновий дим.
7
Існує безліч спеціальних репелентів (кремів, спреїв і гелів) для захисту від комарів, наносити які можна як на відкриті ділянки тіла, так і на одяг. Про те, як використовувати той чи інший засіб зазначено в додається до нього інструкції. При правильному застосуванні репелентів вашому відпочинку не завадить жоден комар.