Як відзначити Всесвітній день блондинок.

День блондинок 31 травня почали відзначати з 2001 року в США. У Росії цю похвальну ініціативу підхопили в 2006 році, коли видатним блондинкам країни стали вручати національну премію «Діамантова шпилька». Натуральні світловолосі люди поступово зникають. Вчені прогнозують, що до 2022 року діти зі світлим волоссям взагалі перестануть народжуватися.
Інструкція
1
Добре, коли з'являються все нові веселі свята, які можна використовувати для підняття настрою собі та оточуючим. Купіть своїм знайомим і рідним блондинкам сувеніри та подарунки. Вибирайте яскраві і легкі дрібнички, щоб порадувати дівчат. Повітряні кульки і мильні бульбашки, польові квіти та м'які іграшки, шовкові носові хусточки і барвисті листівки - все це коштує недорого, але допоможе в створенні святкової атмосфери.
2
Привітайте блондинок через місцеве радіо і попросіть провідних вставити в програму популярну пісню, яку виконує світловолоса дівчина. Можна в цей день всіх зробити блондинками, для цього потрібно використовувати дешеві новорічні перуки для Снігуроньки з двома білими косичками. Дуже весело буде, якщо й чоловіки теж надінуть ці вироби і вимагатимуть свій «законний» подарунок.
3
Своїм близьким і рідним блондинкам влаштуйте справжнє свято з рожевим тортом і повітряними тістечками. Для прикраси квартири використовуйте всі відтінки карамельно-рожевого кольору. Зробіть пухнасті гірлянди з гофрованого паперу, постеліть ошатну скатертину і поставте на стіл кращу посуд. Кондитерські вироби замовте індивідуально для кожної блондинки, можна написати їх імена і «виліпити» букети квітів на тістечок.
4
Порадуйте себе, якщо ви блондинка, довгим шопінгом. У торгових центрах є все, що потрібно справжній світловолосої принцесі, відділи з нижнім мереживною білизною, ювелірні вироби, милі дрібнички, стильні аксесуари та багато-багато іншого. Ворох покупок в різнокольорових пакетах - чи це не щастя для істинної блондинки?
5
Якщо в цей день буде хороша погода, свято можна влаштувати на свіжому повітрі. Пікнік біля води дозволить блондинкам продемонструвати свої приголомшливі фігури і карколомні купальники.
6
Увечері, коли небо стане оксамитово-синім, завершите свято запуском китайських ліхтариків із свічками. Це приголомшливе видовище подобається всім дівчатам, не тільки блондинкам. Виберіть червоні ліхтарики у формі сердечок і запропонуйте святкують загадати бажання і запустити прекрасні вироби в небо.