Як подарувати зірку.

«Що тобі подарувати, люба?» - « Зірку !» ... Ще кілька років тому подібне бажання можна було вважати нездійсненним. Сьогодні ж воно легко здійснимо. Адже для того, щоб піднести коханій подарунок у вигляді справжньої зірки, досить зробити кілька нехитрих кроків.
Вам знадобиться
  • Міжнародний зоряний каталог
Інструкція
1
Виберіть компанію-реєстратора. Сьогодні на ринку представлена маса організацій, що пропонують перейменувати зірку. Оформляючи замовлення, варто переконатися в тому, що у компанії є право на використання наукових праць в комерційних цілях.
2
Виберіть зірку. Підібрати її можна до дня народження, знаменній даті або в честь коханої людини. Співробітники каталогу за допомогою спеціальної астрологічної програми допоможуть точно визначити, яка зірка була в зеніті в момент появи людини на світ.
3
Підберіть ім'я для зірки. Використовуючи пошук по міжнародному електронному каталогу, необхідно вибрати унікальне ім'я, що не зустрічається в назві інших сузір'їв.
4
Заповніть реєстраційну форму. Крім назви і варіанти вибору (дата народження, події, знаменна або пам'ятне місце), в заяві необхідно вказати величину зірки, ініціали власника і, в якому вигляді будуть оформлені документи.
5
Узгодьте замовлення з менеджером. Вартість перейменування зірки прямо залежить від її величини, але в середньому коливається від 25 до 650 євро.
6
Отримайте замовлення в електронному вигляді через 24 години після його оплати. А оформлення документів: виготовлення сертифікату, презентаційного набору, ламінування займає 1-3 робочих дні. Терміни по додаткових послугах узгоджуються в індивідуальному порядку.
Зверніть увагу
Варто розрізняти два поняття: астрономічний і зоряний каталог. У першому випадку - це збірка, що включає в себе інформацію про загальновідомі космічних об'єктах. Особливість цих об'єктів полягає в тому, що вони відомі людству здавна, а тому не можуть бути перейменовані. Зоряний каталог же об'єднує нові тіла, зафіксовані в космічному просторі. А щоб не проставляти їм тільки номера, було прийнято рішення давати імена. На російському ринку зараз є тільки один науковий каталог, який створювався для його використання в комерційних цілях - це міжнародний зоряний каталог. У ньому знаходиться більше 6,5 мільйона безіменних зірок. Купити одну з них неможливо, а ось перейменувати на честь себе, коханої людини або об'єднуючого обох події легко. Дати ім'я зіркам 1-5 величини можна тільки з дозволу Федерації Космонавтики Росії.
Корисна порада
Зірки 1-5 величини видно неозброєним оком, 7-10 величини - в бінокль, а 11-15 величини - в телескоп. Крім основного сертифіката на зірку, можна замовити її фотографії, карту спостереження, паспорт, що включає фізичні та історичні характеристики зірки, і навіть кристал, вирощений на її фотонах.