Як відправити книгу поштою.

Незважаючи на розвиток технологій, робота поштових відділень і раніше актуальна. Відправити гроші, посилку, бандероль, справити комунальні платежі, всі ці дії можна зробити в кожному поштовому відділенні Росії.
Вам знадобиться
  • - адреса та персональні дані одержувача;
  • - грошові кошти;
  • - упаковка.
Інструкція
1
«Пошта Росії» пропонує наступні види пересилання предметів: бандероль, посилка. Для кожного з них свої параметри. Бандероль увазі під собою відправлення предметів вагою від 100 г до 2 кг і вартістю до 10 тисяч рублів. При більшій вазі відправлення називається «посилкою». Тому книги через «Пошту Росії» відправляються бандероллю.
2
Для початку упакуйте книгу. Якщо раніше для упаковки бандеролі були потрібні тканинна обшивка, сургуч, перев'язь, то зараз працівники пошти запропонують вам зручну картонну коробку потрібних розмірів.
3
Напишіть на коробці адресу одержувача і його повні дані (П.І.Б.). Передайте бандероль співробітнику пошти. Він її зважить і вважатиме ціну відправки. Вартість бандеролі буде залежати від ваги і способу відправлення: простий або замовною. При відправленні замовний бандеролі «Пошта Росії» гарантує, що вона дійде до адресата, тому її ціна трохи вище простий. В середньому доставка звичайної бандеролі варто 25,4 руб. за 100 г, замовний - від 33,15 руб. За кожні 20 г слід доплачувати по 1,25 руб.
4
Якщо ви при відправці книги вкажіть її цінність, то в разі втрати вантажу ви вправі вимагати з «Пошти Росії» відшкодування збитку. Однак при оголошенні цінності бандеролі також стягується певна плата.
5
По повітрю доставка коштує дорожче, але можливо відправити книгу комбінованої доставкою, тобто частково повітряним транспортом, частково - земним. В цьому випадку вартість бандеролі буде розраховуватися пропорційно відстані.
6
Після того як ви вибрали спосіб доставки, заповнили необхідні поля на бандеролі, приготуйте необхідну суму, порахувавши співробітником пошти і заплатите її оператору. Касир видасть вам чек про відправку вантажу з зазначенням сплаченої суми. Зберігайте його до отримання бандеролі адресатом.
7
Відстежувати етапи пересилання вашої книги можна буде за допомогою он-лайн сервісу на сайті «Пошти Росії».
Гостьові книги, на відміну від форумів, не допускають вставки зображень безпосередньо в текст. До складу записи в такій книзі можна включити посилання на зображення. Якщо ж воно ще не викладено в інтернет, доведеться скористатися фотохостингом.
Інструкція
1
У разі якщо автором зображення є ви самі, або ви отримали від автора дозвіл на доведення його роботи до загального відома, скористайтеся для розміщення картинки в інтернеті фотохостингом. Він являє собою ресурс, на якому будь-який бажаючий може розміщувати графічні файли без реєстрації. Перейдіть на один з наступних сайтів: http://radikal.ruhttp://itmages.ruhttp://imageshack.us
2
Натисніть кнопку «Обзор», «Вибрати» або аналогічну. З'явиться діалог вибору файлу. Перейдіть в папку, де розташований файл, виділіть останній і натисніть "ОК". Потім на сайті фотохостингу натисніть кнопку «Відправити», «Розмістити» або аналогічну.
3
Після завантаження картинки ви побачите кілька посилань. Виберіть з них ту, яка відповідає прямого шляху до файлу із зображенням. Перейдіть в поле з цією посиланням. Якщо весь текст не виділиться автоматично, натисніть Ctrl + A; тепер скопіюйте текст в буфер - Ctrl + C (в обох випадках літери латинські).
4
У разі ж, якщо автором зображення є не ви, і воно вже є на тому чи іншому ресурсі, що не вимагає для доступу входу в обліковий запис, поступите так. Спочатку спробуйте збільшити зображення, натиснувши на нього. Після цього клацанням правої кнопки миші по картинці виведіть контекстне меню. В ньому виберіть пункт «Копіювати адресу зображення» або подібний. URL картинки виявиться в буфері обміну. Ні в якому разі не завантажуйте чужі графічні файли і не перерозміщують їх на фотохостингах або де-небудь ще.
5
В іншій вкладці браузера зайдіть в гостьову книгу того сайту, де ви хочете залишити повідомлення. Перейдіть по посиланню «Додати» або аналогічної. З'явиться форма для набору нового повідомлення. Введіть своє ім'я, адресу електронної пошти (у формі, яка перешкоджає його автоматичної індексації спам-ботами, наприклад, замінивши знак @ на слово «собака»), наберіть текст повідомлення. Потім помістіть курсор в те місце тексту, куди потрібно помістити посилання на зображення, натисніть Enter, щоб перейти на наступний рядок, Ctrl + V, щоб вставити посилання на зображення з буфера обміну, а потім знову Enter для початку нового абзацу. При необхідності введіть каптчу, після чого відправте повідомлення. Коли воно з'явиться в гостьовій книзі, посилання автоматично стане активною. Кожен, хто натисне на неї, побачить зображення, на яке вона посилається.