Як вставити галерею.

У процесі створення інтернет-ресурсу у деяких вебмайстрів виникає бажання додати на нього власну фотогалерею. Тому знання про її створення та налаштування принесе велику користь для новачків в сайтобудівництва.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до створення галереї, ознайомтеся з вимогами, які до неї пред'являються. Обов'язково оптимізуйте зображення. В результаті у вас повинна вийти високоякісна картина, мінімальна за обсягом. Якщо кожна з фотографій відкривається у вас в окремому вікні, то полегшите навігацію користувачеві: створіть меню, кнопки, за допомогою яких можна буде переміщатися по фотографіях, розділам, і при необхідності перейти на початок галереї.
2
Захистіть картинки, розміщені в вашої фотогалереї, від копіювання. А для цього нанесіть на них напівпрозорий логотип компанії. Крім того, що це непоганий засіб захисту, таким чином ви також привернете увагу цільової аудиторії до своєї фірми. Використовуйте різні ефекти при зміні фотографій. Тільки не дуже захоплюйтеся - ще залишилися люди з маленькою швидкістю інтернет-з'єднання.
3
Є декілька видів галерей. Виберіть для свого сайту саме ту, яка вам найбільше підходить: 1) проста галерея - звичайна сторінка, все картинки розміщені на ній (без анімації і без ефектів), 2) альбом - відкривається на сайті у фреймі (щоб перегортати картинки, додані 3 кнопки: «Попереднє фото», «Наступне фото» і «На початок»; 3) у вигляді біжучого рядка (тут можна налаштувати такі параметри, як, наприклад, швидкість і напрямок руху кадрів) .Звичайно всі ці види представлені в конструкторі CMS вашого сайта, тому вставка фотогалереї не представляє особливої праці.
4
Щоб створити галерею з фотографіями (картинками), можна також скористатися спеціалізованою графічноїпрограмою - XnView. Запустіть програму, в верхньому меню виберіть пункт «Створити Web-сторінку». Далі вкажіть тип бажаної фотогалереї та налаштуйте всі необхідні параметри. Додайте також назва фотогалереї, розмір зображень і вкажіть папку, в якій буде збережений проект. Відображений код потрібно буде тільки скопіювати, і вставити в потрібному місці вашого сайту, відкривши для цього редактор коду вашого ресурсу.