Як набрати відсотки.

Ви можете заробити на відсотках, вклавши гроші у фінансові установи, купивши акції або віддавши їх у борг. Виберіть найбільш прийнятний спосіб з можливих варіантів і змусьте гроші працювати на вас.
Інструкція
1
Додайте свої кошти на депозиті в банку. При виборі установи, якій ви довірите свої накопичення, вам необхідно врахувати деякі фактори. Напевно ви прагнете покласти гроші під якомога більший відсоток. Будьте обережні, адже привабливі фінансові умови можуть бути запропоновані ненадійними банками. Звичайно, ваш внесок буде застрахований державою. Але майте на увазі, що страхова сума не перевищує 700 000 руб. Тобто, якщо ваш банк збанкрутує, решта суми просто згорить. Крім того, ви не отримаєте обіцяні відсотки за розміщення коштів. Довіряйте банку з хорошою репутацією. Деякі серед них пропонують непогані ставки.
2
Визначте оптимальний вид вкладу. Якщо ви плануєте поповнювати свій рахунок, вибирайте депозит з можливістю довнесення. Зверніть увагу на наявність або відсутність капіталізації відсотків. При цій функції відсотки щомісяця додаються до суми вашого вкладу. Не забудьте вибрати потрібний термін депозиту. Якщо вашою метою є накопичення і примноження грошей, укладайте строковий договір з банком, при якому ви не можете зняти кошти без втрати відсотків. Так у вас не буде спокуси витратитися на задоволення свого одномоментного бажання.
3
Розгляньте можливість вкладення коштів в акції. Якщо у вас немає часу розбиратися в тонкощах інвестиційного ринку, скористайтеся послугами спеціалізованої компанії. Наприклад, ви можете вкласти гроші в пайові інвестиційні фонди. При цьому фінансовий спеціаліст фірми, з якою ви укладете договір, зобов'язується вигідно розміщувати ваші кошти відповідно до рівня ризику і прибутковості, який ви виберете.
4
Отримуйте проценти, надаючи кредит. Наприклад, ви можете позичити гроші своєму знайомому на розширення бізнесу. Серед моментів, на які вам слід звернути увагу в цьому випадку, на першому місці стоять надійність людини і величина відсотка. Він повинен бути не менше, ніж 15-20% річних. При більш низькою ставкою вам немає сенсу так ризикувати.