Як викроїти дитяче плаття.

Маленькі діти ростуть дуже швидко, а так хочеться наряджати дочок кожен день в нову сукню. Оновити і доповнити гардероб малятка можна і самостійно, пошивши плаття своїми руками. Навіть тим, хто не дружить з викрійками, це завдання не здасться непосильною.
Інструкція
1
Почніть з викрійки. Для цього візьміть майку дитини, підходить за розміром для майбутньої сукні. Вона буде основою для викроювання.
2
Знайдіть старі шпалери або будь-який папір, яка підійде для створення викрійки. Майку випрасувати праскою, щоб вона добре розправилася, і розкладіть поверх шпалер. Обведіть її олівцем по контуру. У вас вийде силует майбутньої сукні.
3
Простежте, щоб плечі на викрійці сукні були скошені, внизу виріб повинен бути округлої форми. Крім того сукня має розходиться в сторони, починаючи від пахв і до краю, як трапеція.
4
Зробіть припуски на шви. Відступите від контурів сукні на 2 см і обведіть всю викрійку ще раз олівцем. Так у вас вийдуть остаточні контури вироби з припусками на всі потрібні шви: бічні і плечові, а також з припусками на подол, горловину і пройми (для підгину).
5
Поділіть викрійку навпіл. Таким чином, готовий виріб вийде симетричним. Складену викрійку розріжте по лінії згину. Викрійка для майбутньої сукні готова.
6
Підберіть матеріал для одягу дитини. Потім переведіть на нього викрійку. Для цього покладіть її на тканину і обведіть крейдою спочатку з одного боку, після з іншого (дзеркальної). При цьому важливо зрушити їх посередині впритул одна до іншої. У підсумку вийде деталь переду або спинки сукні. Точно так же виконайте весь процес для створення іншої деталі.
7
Покладіть обличчям до обличчя перед і спинку і з'єднайте їх за допомогою ручного шва. Потім прострочіть виріб на машинці. Чорнову нитка видаліть.
8
Щоб горловина була ширшою, і голова дитини легко проходила в неї, можна заздалегідь передбачити застібку на спині. Для цього при викроюванні розріжте викрійку спинки посередині горловини у напрямку до низу сукні. Застрочити туди блискавку або підігніть краю і підшийте. Зробіть петельку і пришийте гудзик.