Як аналізувати анкету.

При заповненні анкети здобувач намагається активно розрекламувати себе. Деякі надають відомості, не зовсім відповідні своїм реальним якостям. Наприклад, завищують свої знання або пишуть зовсім не те, що просять вказати. В таких випадках не помилитися з кандидатом вам допоможе грамотний аналіз анкети здобувача.
Вам знадобиться
  • - заповнена здобувачем анкета;
  • - література з HR-менеджменту.
Інструкція
1
Перегляньте резюме, надане здобувачем. Уточніть моменти, які вас зацікавили найбільше, ще до призначення зустрічі. Коли людина прийде в офіс, дайте йому анкету, яку необхідно заповнити для продовження вашого спілкування. У бланку повинні стояти як загальні питання (наприклад, дані здобувача), так і вузькоспеціалізовані положення, що стосуються передбачуваної посади.
2
Перед тим як запросити людину в кабінет для спілкування, заберіть у нього видану раніше анкету. Ознайомтеся з нею, підкресліть ті аспекти, на які хочете звернути особливу увагу при розмові.
3
При аналізі анкети зверніть увагу на її форму заповнення кандидатом. Цей момент відображає особистість-психологічні якості людини. Наприклад, придивіться до почерку. Великі, добре зрозумілі букви, на думку психологів, відображають відкриту особистість, т.зв. «Душа на розорювання». Маленькі літерки - людина воліє багато тримати в собі, досить скритний.
4
При аналізі анкети важливий і загальний нахил тексту. Якщо він «повзе» вгору, то кандидат перебуває в прекрасному настрої, прагне до зазначеної посади і впевнений у собі. Якщо ж текст плавно «стікає» вниз, можливо, людині не особливо затишно знаходиться в даному місці, настрій не дуже хороше і прагнення отримати посада не високо.
5
У разі «плавно котиться вниз тексту» не поспішайте відмовляти кандидату. Обов'язково проаналізуйте його відповіді на важливі для посади питання. Наприклад, якщо вам необхідний пунктуальна людина, зверніть увагу на заповнення пунктів «Дата прийняття і звільнення». У разі чітко проставлених чисел, можна зробити висновок, що кандидат прекрасно орієнтується в часі, стежить за ним, прагне вчасно виконувати всі необхідні дії. Якщо ж дати же не бути проставлені, то така людина може загубитися не тільки в датах, але і в годинах або хвилинах. Середній варіант прояви пунктуальності: частково заповнені графи. Чим далі подія за часом, тим меншу точність надає людина.
6
Проаналізувати уважність можна за умови наявності в анкеті складних питань. Будь-які незвичні людині форми заповнення, градація якостей, моменти «від меншого до більшого» і навпаки, заповнені правильно, характеризують уважного кандидата.
7
Важливим аспектом при роботі в колективі є конфліктність здобувача або її відсутність. При аналізі цього моменту зверніть увагу на ступінь натиску людини при листі, а також якість написання ним негативних відповідей. Чим більший і чіткіше написано слово «ні», порівняно з іншими словами, тим вище рівень конфліктності даного кандидата.
Корисна порада
Обов'язково звертайте увагу на грамотність людини при заповненні анкети. Дана частина допоможе краще зрозуміти культурний рівень, а також загальну освіченість кандидата.