Як відрізнити корицю.

Кориця - популярна пряність, широко використовувана в кулінарії. Вона має солодкий аромат і володіє цілим рядом цілющих властивостей: допомагає знизити рівень цукру в крові, покращує діяльність мозку і зорову пам'ять. Але її слід відрізняти від кассии (дешевої прянощі), яку недобросовісні продавці найчастіше видають за корицю справжню.
Інструкція
1
Кориця справжня, або цейлонська росте в Західній Індії і Шрі-Ланці. Вона являє собою внутрішній шар кори трирічного втечі Cinnamomum zeylanicyn, яку висушують на сонці і скручують вручну в тонкі трубочки.
2
Для виробництва кассии або індійської кориці використовують рослина Cinnamomum aromaticum, яке росте в Китаї, Індонезії та В'єтнамі. Виготовляють фальшиву корицю з кори рослин семи-десятирічного віку.
3
Касія володіє низьким смаковим якістю і менш ароматна. Крім того, в ній міститься 2 г \ кг кумарину, шкідливого для організму речовини, що викликає запаморочення і нудоту. В кориці цейлонської або цієї його міститься всього 0,02 г \ кг.
4
Купуючи корицю, уважно розгляньте упаковку. На цейлонської (або справжньої) кориці повинна стояти маркування Cinnamomum zeylonicum, на пакетику з каси - Cinnamomum aromaticum.
5
На жаль, не можна забувати, що далеко не всі виробники чесні і порядні. Багато йдуть на свідомий підроблення, видаючи дешеву кассию за більш дорогу корицю.
6
У домашніх умовах легко перевірити, що ж насправді ви придбали, за допомогою невеликого хімічного досвіду. Візьміть трохи кориці і капніть на неї звичайний йод. Якщо кориця після цього набуде глибокий темно-синій колір, то вам під виглядом справжньої кориці продали кассию. Якщо ж хімічна реакція буде слабкою, і пряність ледь забарвиться, то у вас справжня кориця.
7
В супермаркетах часто продають корицю в паличках. У цьому випадку відрізнити кассию від кориці значно легше.
8
Палички цейлонської (справжньої) кориці крихкі і тонкостінні. На зрізі вони мають безліч завитків і нагадують сувій папірусу, пофарбовані завжди рівномірно зовні і зсередини.
9
Палички кассии товсті, нагадують засохлу кору. Зазвичай бувають погано скручені, а то і не згорнуті зовсім. Якщо зовні палички кассии за кольором близькі до кориці справжньою, то всередині вони мають темний, сіро-коричневий, відтінок.