Як краще заправлятися на заправках.

Від якості бензину в чималому ступені залежить те, скільки прослужить ваш автомобіль, а від його ціни - ваше матеріальне становище. Заправляйтеся з розумом, і тоді ви отримаєте хороше паливо за помірну ціну.
Інструкція
1
Заправляйтеся тільки в перевірених вами особисто або рекомендованих вашими друзями та знайомими місцях. В іншому випадку ви ризикуєте купити неякісний бензин. Орієнтуйтеся на кілька заправок біля вашого будинку і роботи, які отримали хороші рекомендації і пройшли перевірку. Візьміть за правило заправлятися по можливості на них.
2
Визначте тип палива для вашого автомобіля. Рекомендована марка бензину вказана в інструкції до машини. Якщо на лючке бензобака стоїть відмітка DT, значить, вам потрібно заправлятися дизельним паливом.
3
Під'їжджайте до колонки на заправній станції тією стороною автомобіля, на якій розташований люк бензобака. Будьте уважні, зупиніться досить близько, але не зачепіть колонку. Пам'ятайте, що на станції суворо заборонено палити.
4
Повідомте необхідну кількість і марку бензину заправникові на станції і вирушайте до каси. Після того як паливо буде оплачено і залито, вийміть пістолет з лючка бензобака, закрийте його. Якщо ви залишите лючок відкритим, а в бензобак при русі через нього потрапить навіть найменша іскорка, можливо загоряння. У кращому випадку в паливо потрапить сміття і пил.
5
заправте самостійно, якщо на станції самообслуговування. Зніміть пістолет з тримача на колонці, вставте його в горловину бака. Натисніть на важіль і слідкуйте за числом залитих літрів на табло. Подача буде припинена автоматично.
6
Намагайтеся економити паливо. Сприяти цьому може правильний догляд за автомобілем. Вам необхідно не допускати зниження тиску в колесах і стежити за їх загальної регулюванням. Пам'ятайте, що до збільшення витрати палива призводить перевіз великого вантажу і ипользование кондиціонера. Намагайтеся рідше перемикати педалі, при цьому бензину витрачається більше. Для цього уникайте їзди в ті години, коли дороги перевантажені транспортом. Майте на увазі, що разом зі збільшенням швидкості збільшується витрата палива.