Як оновити Opera на телефоні. Як оновити мобільну оперу.

Opera - це один з найбільш популярних інтернет-браузерів як серед користувачів персональних комп'ютерів і ноутбуків, так і серед тих, хто воліє мобільний інтернет.
Інструкція
1
Будь-який мобільний браузер вимагає періодичного оновлення. Для чого це потрібно? Браузер для мобільного доступу в інтернет являє собою програму, розроблену і створену для перегляду сторінок в мережі за допомогою звичайного стільникового телефону. Регулярний апгрейд такого додатка дозволить вам спростити користування програмою, збільшити швидкість доступу і позбутися від помилок і «багів» в роботі з браузером.
2
Opera приваблює все більше і більше користувачів завдяки досить простому інтерфейсу і масі корисних користувачеві інструментів (наприклад, можливість створювати закладки на часто переглядаються вами). Саме Opera постійно розширює перелік «примочок» дл мобільних телефонів і планшетів - тому вона і вимагає постійного оновлення.
3
Інформацію про актуальні оновленнях мобільної версії Opera ви завжди можете знайти на офіційному сайті www.opera.com/mobile. Якщо цей браузер був встановлений на телефон ще компанією-виробником в якості основного, в разі виникнення необхідності оновити програмне забезпечення, на ваш телефон прийде відповідне повідомлення, що містить в собі посилання. Клікнувши по ній і натиснувши кнопку «Перейти на сайт» ви автоматично почнете завантажувати нову версію програми.
4
Якщо у вас є USB-шнур для передачі даних з комп'ютера на мобільний телефон, оновити Opera досить легко. Скачайте мобільну версію програми з офіційного сайту за вищевказаною адресою. Після цього, використовуючи карту пам'яті в якості флешки, збережіть на неї інсталяційний файл і завантажте останню версію браузера на свій телефон.
5
Можна оновити браузер Opera безпосередньо з мобільного пристрою. В адресному рядку введіть http://www.m.opera.com. Потім натисніть кнопку «Перейти» і на сторінці, завантажте mobile-версію браузера. Перезавантажте телефон і можете починати працювати в мережі.