Як обмежити інтернет в локальній мережі.

З різних причин користувачам ПК нерідко доводиться замислюватися про обмеження швидкості інтернет-з'єднання. Особливо це актуально при використанні локальної мережі, коли кілька об'єднаних комп'ютерів мають одну і ту ж точку доступу в інтернет.
Інструкція
1
Щоб обмежити швидкість інтернет-з'єднання, крім самого комп'ютера, вам будуть потрібні програми NetLimiter, SpeedLimit. На першому етапі вам потрібно буде запустити програму NetLimiter. Перед вами з'явиться вікно, в якому відображено список програм, на даний момент мають з'єднання з інтернетом. Тут можна також отримати інформацію про швидкість трафіку.
2
Потім перейдіть в розділ Firewall. Тут ви зможете відключити непотрібні вам з'єднання. Щоб обмежити швидкість на програми, перейдіть на вкладку Grants. Для того щоб дізнатися швидкість інтернет-з'єднання, можна також скористатися програмою під назвою SpeedLimit. З цією програмою працювати набагато легше. Щоб встановити конкретне значення швидкості з'єднання, просто внесіть бажане значення в поле Speed.
3
Ще одне рішення проблеми, що стосується швидкості інтернету - додаток Wget. За допомогою нього також можна обмежити швидкість. Для цього вас потрібно лише запустити програму і перейти в розділ «Опції». Наступне, що від вас вимагається - вибрати пункт «Ключ» і натиснути на кнопку limit-rate. Потім вкажіть бажане значення швидкості в кілобайтах.
4
Аналогічним чином працює і програма NetPeeker. Після завершення установки відкрийте її. Ознайомтеся зі значеннями швидкості роботи кожного з додатків на кожному комп'ютері. Тепер, якщо вам потрібно обмежити швидкість, просто встановіть бажані значення. Однак на цьому можливості програми не обмежуються. За допомогою програми NetPeeker можна також повністю закрити доступ. Ця утиліта досить багатофункціональна. Так, до її можливостей відноситься також облік трафіку. Натисніть правою кнопкою миші, і у вікні на вкладці Limit Speed ви зможете обмежити швидкість.