Як на ucoz перенести домен. Як перенести ucoz.

Нерідко у вебмайстрів, що користуються системами безкоштовного хостингу, однією з яких є Ucoz, виникає бажання поміняти домен з третього рівня на другий. Дана процедура досить проста і з завданням по переносу домену зможуть впорається і початківці вебмастери.
Інструкція
1
Для початку перейдіть в панель управління сайтом на системі Ucoz, авторизувавшись на своєму сайті в якості адміністратора. Потім знайдіть на головній сторінці розділ під назвою «Перенесення домену» і перейдіть по ньому. Вам буде доступно три варіанти дій: 1) придбати домен на domain.ucoz.com; 2) перенести вже наявний домен на DNS-сервера uCoz; 3) прикріпити наявне доменне ім'я без переносу домену на сервера uCoz.
2
Оскільки домен у вас вже зареєстрований, можете відразу приступити до виконання пункту під номером 2. Спочатку в панелі управління сайтом виберіть пункт "Налаштування", після чого перейдіть в розділ «Перенесення домену (свій домен)». Потім в спеціально призначеної для цього панелі введіть ім'я домену, після цього натисніть на кнопку «Припаркувати».
3
У який з'явився перед вами вікні ви побачите напис «Запит на парковку домену в стадії виконання». Тепер почекайте близько 5 хвилин, а потім обновіть сторінку. Напис помінялася на іншу: «Для домену встановлені некоректні DNS-сервера». А нижче буде вказаний список серверів. Це DNS-сервера uCoz - ns1.ucoz.net і ns2.ucoz.net. Далі вам потрібно перейти на сайт, де відбувалася реєстрація вашого домену, і змінити вказані там сервера на сервера UcoZ. Максимум через 12 годин зміни вступлять в силу.
4
Але можна обійтися з без переносу доменного імені. Просто вкажіть, що домен веде на IP-адресу 217.199.217.8. Далі потрібно чекати (близько 6 годин). Після закінчення цього терміну можна продовжити здійснення процедури по прикреплению. Наступний крок - перейти в розділ «Мої домени» і вибрати там ім'я. На іншій сторінці «Dns-сервери» в полях «нові dns-сервери» задайте ці самі сервери, а саме: ns1.ucoz.net і ns2.ucoz.net. Через добу сайт почне відкриватися.