Як додати на сайт коментарі. Як додати коментарі у відео.

На багатьох сайтах користувачі мають можливість залишати коментарі. Як правило, для забезпечення цього адміністратор підключає спеціальний модуль. Самостійно розробити подібний модуль важко, але можна скористатися вже готовими рішеннями.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо для сайту використовується професійна платформа, зазвичай платна, в ній вже є всі необхідні модулі, в тому числі і блок коментарів. Але як вчинити, якщо ви тільки освоюєте веб-дизайн, створили простий сайт на чистому html і хочете дати відвідувачам можливість залишати повідомлення?
2
Для додавання на сайт блоку коментарів скористайтесь сервісом Disqus. Після установки даної платформи на сайт його відвідувачі зможуть залишати свої репліки.
3
Зареєструйтеся на сервісі. У полі Site URL введіть адресу нашого сайту. У полі Site Name - його назва. Трохи складніше з полем Site Shortname - тут треба ввести коротке ім'я сайту, тобто без http, www і ru. Наприклад, якщо ваш сайт має назву httр://site12345.ru, то в якості короткого імені введіть site12345. В результаті буде створений піддомен site12345.disqus.com. Перейшовши на нього, ви потрапите в панель настройки коментарів.
4
Ввівши всі дані, натисніть кнопку Continue, відкриється панель налаштувань. Виберіть російську мову, потім налаштуйте Optional Features. У пункті Facebook Connect ви можете дати користувачам Facebook можливість залишати коментарі зі свого аккаунта. Для цього вам треба ввести API Key: ви можете отримати його, натиснувши на посилання трохи нижче пункту Facebook Connect, але для цього у вас має бути аккаунт на даному сервісі. У полі TwitterReplies впишіть ім'я вашого твіттер-аккаунта, воно буде використовуватися при відповідях.
5
Тепер налаштуйте чекбокси (перемикача). Якщо відзначите Media Attachments, то всі посилання на медіафайли будуть показані внизу коментаря як прикріплені файли. Trackbacks - показує трекбеки до сторінки. Akismet - підключення антиспамового сервісу. Reactions - показує згадки в мережі про ваш сайт. Нарешті, якщо відзначити чекбокс Display login buttons with comment box, над формою коментарів з'являться кнопки сервісів - Facebook, Twitter та ін.
6
Заповнивши форму, натисніть Continue. На новій сторінці з'являться варіанти підключення до різних платформ. Якщо ви писали код сайту самі, виберіть пункт Universal Code. Для установки коду скопіюйте його з пункту 1, після чого вставте в те місце вашої сторінки, де повинні знаходитися коментарі. Потім скопіюйте код з пункту 2 і вставте його до закриває тега/body.
7
Вам залишилося правильно оформити посилання, що ведуть на сторінку з коментарями. Наприклад, якщо сторінка для коментарів мала вигляд httр://site12345.ru/comment.html, то посилання треба зробити такий: httр://site12345.ru/comment.html #disqus_thread. Після цього перевірте можливість залишати коментарі, все має працювати.