Як має виглядати хороший сайт.

Наявність гарного сайту - важливий атрибут успішного бізнесу. Вам потрібно зробити його індивідуальним, що запам'ятовується, максимально інформативним, але при цьому не перевантажити сторінки зайвими спецефектами.
Інструкція
1
Складіть структуру сайту. Чим більш чіткою і логічною вона буде, тим простіше і швидше інтернет-користувачі отримають шукану інформацію. Подбайте про те, щоб головна сторінка містила дані про наповнення вашого сайту, а наступні - не суперечили анонсу.
2
Використовуйте новітні розробки веб-технологій з обережністю. Не варто включати анімацію і додаткові ефекти, якщо в цьому немає прямої необхідності. Це може ускладнити роботу деяких користувачів з вашим сайтом.
3
Забезпечте хорошу доступність інформації. Включіть у текст гіперпосилання, виділіть підзаголовки. Вашим клієнтам буде просто орієнтуватися.
4
Зробіть текст більш зручним для читання. Для цього розділіть його на невеликі фрагменти. Сторінку, з верху до низу поцятковану буквами, навряд чи хтось буде читати. Оформіть деякі частини тексту у вигляді таблиць, маркованих списків і колонок.
5
Доповніть текст зображенням, але не зловживайте ім. Картинки повинні гармонійно доповнювати інформаційний зміст вашого сайту, а не відволікати на себе всю увагу. Навіть якщо ваш сайт містить каталог продукції, де наявність зображень є необхідною умовою, не перевантажуйте сторінку фотографіями.
6
Зробіть можливим спілкування ваших клієнтів. Увімкніть форму зворотного зв'язку і організуйте форму для користувачів. Майте на увазі, що тоді вам потрібно призначити адміністратора і модератора, які стежитимуть за порядком в інтерактивній частині вашого сайту.
7
Визначте, хто є вашими ключові користувачами. Подумайте, що для них важливо в сайті. Орієнтуйтеся на своїх клієнтів і організуйте сайт з урахуванням їх потреб та рівня комп'ютерної грамотності, а дизайн вибирайте відповідно до тематики сторінок. В іншому випадку деякі елементи будуть просто недоречні.