Як додати на сайт іконку.

При відкритті деяких веб-сайтів поруч з їх доменними іменами в адресному рядку можна спостерігати маленьку картинку - іконку. Та ж сама картинка відобразиться на вкладці з відкритою сторінкою сайту у верхньому лівому кутку. Іконка - свого роду логотип вашого сайту, відмітний знак, тому знання по установці таких знаків не буде зайвим для вебмастера.
Інструкція
1
Для початку запам'ятайте, що файл з іконкою повинен мати розширення .ico і назва favicon, тобто favicon.ico. При цьому розмір зображення повинен бути 16х16 пікселів. Можна спробувати намалювати іконку в редакторі Photoshop. Намалювати у вас, звичайно ж, вийде. Але щоб зберегти малюнок у форматі .ico, знадобиться спеціальний плагін. Помістіть його в папці Plug-Ins \ File Formats, яка розташована за адресою c: \ Program Files \ Adobe \ Photoshop CS.
2
Потім, після того, як ви намалювали іконку і зберегли її в потрібному форматі, помістіть її в корінь сайту. Звичайно, вміщувати зображення саме там зовсім не обов'язково. Але тоді вам доведеться вказувати шлях до нього: .
3
Також допустимо використовувати малюнок з іншим розширенням, наприклад GIF або ж PNG. Тільки в цьому випадку текст буде дещо інший: .Текстовую запис image/png потрібно використовувати в тому випадку, якщо малюнок у форматі png, image/gif - якщо в форматі gif.
4
Якщо ваш сайт створений на движку (наприклад, на Wordpress), то тут все на порядок легше: знову-таки спочатку скопіюйте файл з іконкою в корінь блогу (папка public_html). Потім відкрийте файл header.php і між тегами і пропишіть наступний код:
5
Також для створення іконок є спеціальні сервіси. Один з таких - ресурс під назвою favicon.cc, посилання на який представлена в розділі «Додаткові джерела». Від вас буде потрібно лише вибрати бажаний колір і намалювати потрібне зображення. Просто збережіть своє творіння, і іконка готова. Але можна також перетворити у формат .ico готове зображення. Допоможе в цьому сервіс favicon.ru, посилання на який також представлена в розділі «Додаткові джерела». Виберіть потрібну картинку, натисніть на кнопку «Створити favicon.ico», потім скачайте вийшло зображення.