Як одягатися в новому році.

Новорічна вечірка - це особлива подія, яка трапляється лише раз на році , і вимагає від вас максимум проявленої фантазії по відношенню до свого образу. В новорічний вечір можна дозволити собі найсміливіші експерименти і ексцентричні образи - і звичайно, ви можете поєднувати відтінки і матеріали свого новорічного костюма і зачіски з символом року. Які тенденції найбільш популярні в новорічному вечірньому стилі?
Інструкція
1
Мерехтливі і блискучі тканини завжди були популярні в якості ошатних матеріалів для вечірніх суконь. Переливчасте золотом або сріблом коктейльне плаття зробить вас зіркою вечора - за умови, що ви дотримаєте стиль і будете поєднувати яскраве плаття зі стриманою зачіскою і неяскравими прикрасами.
2
Ще один модний образ, який набуває все більше прихильниць - це ретро і вінтаж. Все більше дівчат в своїх перевагах повертаються до образів шістдесятих і вісімдесятих, роблячи своїм еталоном класичний стиль Мерілін Монро, поєднуючи пишні спідниці, блузки і яскраві принти з характерними вінтажними зачісками та макіяжем.
3
Які б тенденції ні переважали в моді, завжди збереже свою актуальність класичний вечірній стиль, родоначальницею якого стала Коко Шанель - винахідниця маленького вечірньої сукні. Елегантне і суворе плаття виглядатиме одночасно сексуально і загадково, особливо, якщо ви сумістите таке плаття з витонченими прикрасами і ажурними колготками, а також туфлями на високих підборах.
4
Так як Новий рік - це свято експериментів, ви можете сміливо придумати власний образ на новорічну ніч, надівши сарафан, яскраву бандану, довгу спідницю або топ асиметричного крою. Саме в Новий рік ви можете виглядати настільки незвично, наскільки захочете - скористайтеся своєю можливістю дивувати оточуючих незвичайними змінами в своїй зовнішності.