Як акуратно нафарбувати нігті. Як робити малюнки на нігтях.

Щоб нігті виглядали красиво, важливо навчитися правильно доглядати за ними. На жаль, найчастіше ритм життя сучасної жінки не дозволяє знайти час на відвідування салону. У такому випадку залишається єдиний варіант - позалицятися за ручками самостійно.
Інструкція
1
Перш ніж фарбувати нігті, розм'якшите кутикулу у ванні з гарячою водою. Потім за допомогою спеціальної палички відсуньте її - вона повинна трохи підніматися над нігтьової пластиною. Після цього видаліть кутикулу манікюрними ножицями. Такі дії потрібно проводити перед кожною процедурою фарбування нігтів, в іншому випадку лак буде залишатися на кутикулі, а нігті будуть виглядати неакуратно.
2
За допомогою пилочки надайте потрібну форму нігтя. Рухи повинні бути від країв до центру, щоб нігті згодом не слоілісь.
3
Тепер черга шліфувальної пилочки. Краще, якщо їх декілька, з різним ступенем зернистості. Починайте шліфувати поверхню нігтів спочатку самій грубій, потім пилочкою середньої зернистості, а завершити цей етап необхідно пилкою, що надає блиск. Тільки не перестарайтеся, щоб не пошкодити нігтьову пластину.
4
Щоб акуратно нафарбувати нігті, вибирайте правильну пензлик для лаку. Віддайте перевагу продукції популярних брендів, які відповідають за якість своєї продукції. Запасіться декількома пензликами для різних відтінків. До того ж відомі фірми пропонують продукцію під розмір нігтя, що теж дуже зручно при використанні. За допомогою такої пензлика ви покриєте ніготь акуратним шаром з одного мазка - швидко і красиво.
5
Знежирте нігті і нанесіть перший шар. Це повинна бути основа під лак. Вона буває різна: зміцнює, проти розшарування, для ослаблених нігтів, осветляющая, і т.д. Виберіть відповідну саме вам. Найчастіше вона прозора і в жодному разі вирівнює поверхню нігтя і захищає від пігменту лаку.
6
Після того як основа підсохне, в тому ж порядку нанесіть перший шар кольорового лаку і почекайте, поки він висохне. Зверніть увагу на те, що щоб лак ліг красиво, необхідно наносити його акуратно в три мазка. Перший мазок робіть посередині, потім - з боків.
7
Наступний шар - це закріплювач. Він додасть довговічність і блиск вашому манікюру. Хоча іноді можна обійтися і без нього. Дайте лаку дуже добре висохнути. Витримайте 20-30 хвилин, і ваш манікюр вже не зіпсується від випадкового дотику.
Корисна порада
Щоб зробити ідеальний манікюр в домашніх умовах, потрібен не один день практики. Тому спочатку для акуратного нанесення засобу використовуйте лак світлих відтінків. З таким тоном будуть не дуже помітні помарки і нерівні мазки.