Як знебарвити коріння волосся.

Багато жінок мріють про ідеальний блонді, саме тому вони знебарвлюють волосся і перефарбовуються в бажаний колір. Але, на жаль, отриманий результат недовговічний: вже скоро коріння волосся відростає, видаючи їх природний колір. Єдиний вихід в цьому випадку - регулярно знебарвлювати коріння волосся.
Вам знадобиться
  • - кисть;
  • - фарба для волосся;
  • - гребінець;
  • - перукарський пульверизатор;
  • - шампунь;
  • - вода;
  • - окислювач;
  • - знебарвлюючий порошок.
Інструкція
1
Коріння волосся знебарвлюються і фарбуються набагато швидше інших ділянок, тому головне - не перетримати освітлювач, бо можете перепаліть волосся. Для знебарвлення відросло коріння застосовуйте ту ж фарбу, яка використовувалася вами при освітленні волосся.
2
Зробіть вертикальний, а потім горизонтальний проділ: в результаті у вас повинні вийти чотири рівні зони. Нанесення фарби починайте з тім'яної частини голови, причому покривати нею потрібно тільки відросло коріння.
3
Витримувати нанесену фарбу слід рівно стільки, скільки потрібно для досягнення необхідного рівня освітлення відросло волосся. Якщо з часом кінці волосся теж потьмяніли, їх потрібно злегка освітлити: для цього за кілька хвилин до закінчення знебарвлення відростила частини зволожите кінці з допомогою пульверизатора і счешіте фарбу з коренів, рівномірно розподіливши її по всій довжині волосся.
4
Ступінь освітлення залежить від структури волосся: якщо вони «пористі», їх знебарвлення може статися навіть при смивке фарбувального складу з коренів. Домігшись бажаного результату, прополосніте волосся теплою водою, після чого вимийте їх шампунем і проведіть емульгування.
5
Висушіть волосся. Якщо раптом виявиться різниця в кольорі, повторно нанесіть освітлюючий склад на затемнені місця.
6
Коли потрібно лише часткове освітлення волосся, використовується спеціальна блондірующая суміш. Змішайте двадцять грамів знебарвлюючий порошку, сорок мілілітрів окислювача, а також по сорок мілілітрів шампуню і води. Спіньте цю суміш, нанесіть її на сухе волосся, після чого витримаєте і вимийте голову.
Зверніть увагу
освітлюючі засоби наносите руками і тільки після того, як надягнете спеціальні рукавички.
Корисна порада
Щоб надати світлому волоссю золотистий відтінок, обполіскуйте їх настоєм ромашки (для його приготування на склянку окропу додають дві столові ложки сухого цвіту ромашки).