Як відмінно провести Новий рік.

Новий рік - улюблене свято дітей і дорослих. Подарунки, ошатно блискаюча гірляндами ялинка і святкові веселощі - все це знайомо і любимо багатьма з самого дитинства.
Інструкція
1
Готуйте сани влітку: подумайте заздалегідь як, з ким і де ви хочете зустрічати Новий рік. Якщо ви плануєте влаштувати домашню вечірку, складіть перелік гостей і список страв, які хочете приготувати, а також продуктів, які для цього будуть потрібні. Цей перелік послужить вам службу під час передсвяткового походу по магазинах. Не забудьте купити запрошувальні і, запечатавши їх в красиві конверти, заздалегідь розіслати друзям.
2
У багатьох містах в новорічну ніч проводяться святкові концерти на головній площі міста. Чому б не злитися з натовпом в таке свято? Оголосіть збір рідним і близьким недалеко від місця святкових гулянь приблизно годин на десять-одинадцять вечора. Так ви встигнете і святковий салют подивитися, і місця зручніше ще до півночі зайняти. Тільки не забудьте тепло одягнутися (новорічні морози не дозволяти вам хизуватися всю ніч в улюбленій міні-спідниці), взяти собою солодощі та термос з гарячим чаєм. Можна додати в чай коньяк або горілку з малиною, а ще краще витратити трохи часу і приготувати справжній глінтвейн, щоб відзначити настанням Нового року хай не дзвоном келихів, але чашкою цього міцного напою.
3
Якщо ви починаєте мріяти про літо з настанням перших холодів, відзначте Новий рік поїздкою на морський курорт. Виберіть таку країну і туроператора, які відповідатимуть не тільки вашим уподобанням, але можливостям гаманця.
4
Влаштуйте романтичну вечерю для своєї другої половини. Хто сказав, що свято обов'язково повинен бути гучним і багатолюдним? Його можна провести в більш інтимній і розслабленій обстановці. Приготуйте легкий вечерю, наріжте фрукти і охолодіть шампанське. Тільки ніякого телевізора - перегляд святкового концерту не створить атмосфери комфорту, затишку і близькості.