Як в'язати для малюків.

В'язання раніше було не просто захопленням, а необхідністю. Жінки в'язали одяг всій родині довгими вечорами, це був і дозвілля, і жіноча робота. Зараз в'язання стало чудовим хобі, а малюкам в'язати ще приємніше, адже маленька річ в'яжеться набагато швидше.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Спиці
  • Гачок
  • Журнали з в'язання
  • Інтернет
Інструкція
1
Якщо ви знаєте ази в'язання, то в'язати для малюків буде набагато простіше. Найпростіший спосіб в'язати для малюків - це купити спеціалізований журнал з в'язання з дитячими моделями. Зараз журнали дуже зручно поділені на певні категорії за видом в'язання, за віком дітей, а також за складністю моделей.
2
Для початку потрібно піти в магазин, бажано до відділу, де продаються не тільки журнали, але і відразу нитки. Це буде дуже зручно, купивши журнал з в'язання, вибравши модель, купити відразу і необхідну кількість ниток, яке зазначено в журналі.
3
Зазвичай в журналах досить докладно розписаний алгоритм в'язання речі. Якщо виникають будь-які складності, то можна звернутися за допомогою до мережі інтернет. Для цього потрібно набрати в пошуковій системі ваше запитання з в'язання, або запит по певній в'язаного моделі. Існує безліч рукодільних форумів, на яких можуть бути як текстові пояснення, так і відео-уроки по в'язанню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7LEWoZHDqc4
Корисна порада
Намагайтеся вибирати спеціалізовану (найм'якшу і не колючу) пряжу, дитяча шкіра набагато чутливіші дорослою.