Як незвично почати урок.

Багато вчителів, особливо викладають у молодших класах, часто мучаться питанням: як незвично почати урок, щоб школярам подальші заняття були не в тягар і не здалися нудними?
Інструкція
1
Навчання в школі здається більшості учнів вельми нудним заняттям. Вони відволікаються під час уроку на спілкування з однокласниками і захоплюючі ігри, закачані на мобільний телефон. Щоб завоювати увагу учнів і утримати його протягом цілого уроку, зробіть хід конем - почніть саме звичайне заняття як можна більш незвично для нудьгуючих за партою дітей.
2
Придумайте незвичайне привітання. Сірий ранок за вікном, похмурі заспані діти ... Нейтралізувати атмосферу дитячого очікування опитувань по домашньому завданню і «вбивання» нових знань допоможе незвичайне побажання доброго ранку. Заспівайте разом з дітьми веселу пісеньку, запропонуйте їм привітатися один з одним за допомогою дружніх обіймів, запропонуйте їм розповісти як вони провели вчорашній день. Нехай це стане доброю традицією - тоді, збираючись вранці в школу, підліток буде предвкушать доброзичливе і невимушене спілкування з педагогом, а не військову муштру і постійні повчання.
3
Привітайте їх зі святом. Знайдіть в інтернеті спеціальний календар, в якому вказані всі свята, які тільки існують на планеті, і роздрукуйте його. На деякі дні в році доводитися навіть по кілька свят одночасно. Повісьте цей календар у класній кімнаті і візьміть за правило щоранку вітати своїх учнів - з днем винаходу автомобіля або індійським святом фарб Холі. Заодно влаштовуйте кожен раз невеликі лекції по темі - це значно розширить кругозір хлопців.
4
Пограйте з дітьми в «Асоціації» або будь-яку іншу розвиваючу гру, яка підходить за тематикою до того, чому буде присвячений сьогоднішній урок. Так ви підведете учнів впритул до задуманої темі майбутнього уроку досить невимушено і підготуєте грунт для обговорення освітніх матеріалів заняття.