Як обробити очі в фотошопі.

Однією з найважливіших деталей на будь фотографічної композиції за участю людей є очі. Тому саме їх найчастіше потрібна обробити при підготовці знімка до друку. Зробити це можна в Adobe Photoshop - потужному професійному графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - вихідне зображення.
Інструкція
1
Завантажте цифрове зображення, що містить очі, які потрібно обробити, в Adobe Photoshop. Для цього можна перенести потрібний файл з вікна папки або файлового менеджера в Photoshop або скористатися діалогом Open, клікнувши по відповідному пункту меню File або натиснувши Ctrl + O.
2
Якщо на зображенні є «ефект червоних очей», приберіть його. Активуйте інструмент Red Eye. Встановіть параметри Pupil Size і Darken Amount у верхній панелі. Клікніть по зображенню зіниці. Проконтролюйте результат. Якщо необхідно, скасуйте дію натисканням Ctrl + Z, скоректуйте значення Pupil Size і Darken Amount і повторіть операцію. Виконайте це з усіма червоними зіницями.
3
Освітлити або затемните райдужну оболонку очей. Створіть область виділення навколо потрібного фрагмента зображення. Виключіть з неї зону зіниці. У меню виберіть пункти Image, Adjustments і "Brightness/Contrast ...". У діалозі включите опцію Preview. Потім підберіть відповідні значення параметрів Brightness і Contrast. Натисніть OK.
4
Змініть колір очей. Створіть область виділення навколо райдужної оболонки. У меню виберіть пункти Image, Adjustments і "Hue/Saturation ...". З'явиться діалог. Активуйте в ньому опції Preview і Colorize. Змініть значення параметрів Hue, Saturation і Lightness, після чого натисніть кнопку OK.
5
Обробіть білки очей. Створіть виділення навколо них. Застосуйте фільтр Gaussian Blur з відповідним радіусом розмиття. Активуйте інструмент Dodge. Виберіть кисть і режим обробки. Освітлити білки очей, де це потрібно.
6
Збережіть оброблене зображення. Натисніть клавіші Shift + Ctrl + S. З'явиться діалог Save As. Вкажіть у ньому назву та формат вихідного файлу, а також цільову директорію. Натисніть кнопку «Зберегти».
Корисна порада
Для швидкого створення областей виділення використовуйте інструменти групи Lasso, а також Quick Selection або Magic Wand. Точно корегуйте виділення в режимі швидкої маски. Для його включення і виключення натискайте клавішу Q. Працюйте інструментами малювання, вибираючи білий або чорний колір переднього плану.