Як освітлити очі в фотошопі.

Очі - дзеркало душі. Дуже важливо підкреслити їх виразність в будь композиції. Але на фотознімках вони можуть бути надмірно затемнені. Освітлити очі можна в фотошопі - потужному редакторі растрової графіки.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - вихідне зображення.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop цифрове зображення, що містить очі, які потрібно освітлити. Для цього просто перенесіть потрібний файл з вікна провідника, папки чи якогось файлового менеджера у вікно Photoshop. Або відкрийте діалог Open, якшо по відповідному пункту меню File або натиснувши Ctrl + O, перейдіть в каталог з файлом, виберіть його в лістингу і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Створіть заготовку області виділення навколо зон очей, які необхідно освітлити. Наприклад, якщо корекції повинна бути піддана тільки райдужна оболонка, активуйте інструмент Elliptical Marquee Tool. Створіть їм виділення потрібного розміру і форми. Якщо в осветлении не повинен брати участь зіницю, виключіть його з виділення, застосувавши Elliptical Marquee Tool, утримуючи клавішу Alt.
3
Скорегуйте область виділення, яка була створена на попередньому кроці. Виберіть в меню пункти Select і Transform Selection. Подгоните розміри області. Активуйте режим швидкої маски (скористайтеся кнопкою на панелі інструментів або натисніть клавішу Q). Виберіть інструмент Brush і встановіть зручні для роботи параметри кисті. Використовуючи білий колір, розширюйте виділення. Чорним кольором видаляйте непотрібні фрагменти. Вийдіть з режиму швидкої маски.
4
Освітлити очі. В головному меню виберіть пункт Image. Виділіть його розділ Adjustments, клікніть на "Brightness/Contrast ...". У діалозі встановіть прапорець Preview. Переміщайте повзунки Brightness і Contrast або вводите значення у відповідні поля для досягнення необхідного ступеня освітлення. Натисніть OK.
5
Проведіть збереження результату обробки. Натисніть Shift + Ctrl + S. Вкажіть ім'я файлу, його формат і директорію в діалозі. Натисніть «Зберегти». Якщо передбачається, що зображення ще колись буде доопрацьовуватися, додатково створіть копію в форматі Adobe Photoshop.