Як одягатися в Дубаї.

Об'єднані Арабські Емірати - прекрасне місце для відпочинку, об'єднуюче високі досягнення цивілізації, екзотичні традиції ближнього Сходу, і звичайно, високий сервіс туристичних послуг. Сьогодні багато хто їде відпочивати в ОАЕ, і ця подорож може стати ще приємніше для вас, якщо ви будете враховувати особливості і традиції країни, в яку вирушаєте. Дубаї - столиця ОАЕ, і не варто забувати, що це, насамперед, столиця мусульманської держави. У зв'язку з цим, вам потрібно приділити особливу увагу своєму зовнішньому вигляду на час перебування в цьому місті.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що ви приїжджаєте в Дубаї не як місцевий житель, а як турист, вам варто підтримувати місцеві традиції і норми пристойності. У зв'язку з цим, щоб не викликати нерозуміння і неповаги з боку місцевих жителів, не надягайте занадто відкритий одяг, вирушаючи на прогулянку по місту.
2
В басейні, на пляжі або на території готелю ви цілком можете проводити час в купальнику і парео, але в місті такий одяг недопустима. Також неприпустимі короткі спідниці та шорти - в Дубаї такі речі вважаються зухвалими і непристойними.
3
Ваш одяг повинен бути в міру закритою і не занадто обтягує. Для того, щоб закритий одяг не робила перебування на сонці нестерпним, підіть прикладу місцевих жителів - надягайте речі з натуральних тканин (бавовни або льону).
4
Жінкам варто носити довгі сукні, спідниці або вільні брюки, що закривають ноги, а також закривати плечі. Для чоловіків підійдуть легкі штани і сорочки.
5
Також вам буде потрібно капелюх, панама або хустку, щоб захищати голову від сонця, і обов'язково візьміть із собою темні окуляри, без яких ви ризикуєте нашкодити очам.
6
Якщо ви відправляєтеся в престижний ресторан або на ділову зустріч, вам цілком підійде суворе вечірнє плаття. Чоловікові досить надягти пристойний костюм.
7
В Дубаї ви помітите, що місцеві жителі - як жінки, так і чоловіки - носять традиційний для арабів Перської Затоки одяг. Навіть якщо ви придбаєте собі такий одяг, не надягайте її на вулицях Дубаї . Вважається, що національні костюми можуть носити тільки місцеві жителі, іноземцям ж це не дозволяється.
8
Незважаючи на спекотну погоду, туристам не рекомендується носити в місті шорти. Навряд чи вони образять жителів міста, які звикли до приїжджих європейцям, але краще для вас буде відповідати місцевим традиціям.