Як плести косички на волоссі. плетіння кіс з Житков волоссям.

Які б тенденції ні переважали в сучасній моді, різноманітні коси і плетені зачіски, з давніх часів і донині, були і залишаються улюбленим прикрасою кожної жінки, яка має довге волосся. Коси роблять зачіску витонченіше і жіночні, а також їх широке розмаїття дозволяє створити самі різні зачіски за допомогою кіс - як повсякденні і строгі, так і складні вечірні. Про те, як правильно заплітати нескладні коси, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Найпростіший і розповсюджений спосіб плетіння - це коса з трьох пасом. Акуратно розчешіть волосся, зачешите їх назад і розділіть їх на три однакових пасма. Третю пасмо помістіть в центр, провівши вліво над другою пасмом, а потім між третьою і другою пасмом помістіть першу пасмо, провівши її вправо.
2
Продовжуйте переплітати пасма за описаною схемою, поки коса не досягне потрібної довжини. Залиште невеликий хвостик і зав'яжіть його гумкою або шпилькою.
3
Складніша коса вийде при плетінні в чотири пасма. Для цього розділіть волосся на потилиці на чотири частини. Покладіть першу пасмо на другу, третю пасмо - на першу, а четверту - під першу. Потім другу пасмо помістіть на третю, четверту - на другу, а першу - під другу. Потім помістіть третю пасмо на четверту, першу на третю, а другу під третю. Плетіть косу за даною схемою до кінця.
4
Також ви можете спробувати сплести косу з п'яти пасом - схема плетіння буде такою ж, як в описаному вище способі плетіння з чотирьох пасм, але волосся потрібно розділити на п'ять частин. Плетіння починається з п'ятої пасма - крайньої справа.
5
Щоб сплести складну косу з шести пасом, розділіть волосся на потилиці на шість частин і плетіть косу в кілька етапів.
6
Першу пасмо покладіть на другу, потім першу пасмо покладіть під третю, і знову першу покладіть на четверту. Потім продовжуйте переплітати першу пасмо, помістивши її під п'яту пасмо, а потім шосту пасмо помістіть під першу.
7
На другому етапі плетіння починайте переплітати другу пасмо - помістіть її спочатку на третю пасмо, потім під четверту, потім на п'яту, потім під шосту, і закінчите першої пасмом, вміщеній під другу. На третьому етапі повторюйте те ж саме з третьої пасмом, і закінчите приміщенням другий пасма під третю.
8
Ефектно й ошатно виглядає коса «Колосок». Щоб сплести її, виділіть невелику ділянку волосся між тім'ям і потилицею, і заплетене косу, а потім розчешіть пасма праворуч і подплетая їх до «колоску». Потім подплетая ліву пасмо. З'єднайте дві бічних коси з центральною косою і доплетіть до кінця. Переплетіть дрібні пасма праворуч і ліворуч в сітку.
9
Створити об'ємну косу з тонких і рідких волосся можна, використовуючи штучні волосся вашого відтінку. Для цього розчешіть волосся і починайте плести косу, після чого з другого ряду плетіння починайте вплітати штучні пасма, додаючи їх по одній.