Як налаштувати голосовий чат.

Нерідко при роботі в мережі потрібно налаштування голосового зв'язку між комп'ютерами, зокрема - створення голосового чату. Така настройка здійснюється за допомогою низки певних програм і не викликає ніяких труднощів у початківців користувачів ПК.
Інструкція
1
Обов'язкова умова - комп'ютери повинні бути з'єднані за допомогою локальної мережі або якимось іншим способом. Причому з'єднання це має бути налаштований. На одному з комп'ютерів повинна бути завантажена програма Radmin Viewer, на іншому ж - Radmin Server.
2
Запустіть на одному з комп'ютерів програму Radmin Viewer. Виберіть спочатку пункт «З'єднання», а потім підпункт «З'єднатися з ...». Далі у вікні «З'єднатися» перейдіть на вкладку «Загальні настройки». Тут потрібно налаштувати параметри з'єднання, а саме: 1) Режим з'єднання - «Голосовий годину», 2) IP адресу або DNS ім'я (введіть тут дані того комп'ютера, з яким потрібно створити з'єднання).
3
На наступному етапі за допомогою Radmin Viewer здійснюється безпосередньо підключення до віддаленого комп'ютера. Якщо воно пройшло успішно, то перед вами з'явиться вікно «Система безпеки Radmin». Тут потрібно ввести ім'я користувача та пароль, який був вказаний при налаштуванні Radmin Server. Завершіть операцію натисканням кнопки ОK.
4
Якщо користувач віддаленого комп'ютера наділений правами, достатніми для використання голосового чату, то тепер, коли відкриється вікно «Голосовий чат», налаштуйте чутливість мікрофона, а також гучність звуку в навушниках. Для запису розмови використовується іконка із зображеною на ній червоної кнопки круглої форми.
5
Щоб налаштувати параметри звукових пристроїв, використовуйте пункт «Сервіс-Налаштування». Тут є вкладка «Звукові пристрої». На ній виберіть потрібні для запису і відтворення звуку пристрою. Щоб почати спілкування, натисніть клавішу «Пробіл», після чого можна почати розмову. Щоб почути голос співрозмовника, «Пропуск» потрібно відпустити.
Голосова пошта - це зручна і необхідна в спілкуванні послуга, яка виручить вас, коли ви не зможете взяти трубку або ваш телефон буде вимкнено. Завдяки "Голосовий поштою" ви завжди будете в курсі подій, тому як ваші рідні та друзі зможуть залишити вам своє послання, прослухати яке можна буде у будь-який час.
Інструкція
1
"Білайн" надає своїм клієнтам сервіс під назвою "Автовідповідач". З його допомогою інші абоненти можуть залишати вам голосові повідомлення, якщо ви не можете підійти до телефону або взагалі перебуваєте поза зоною дії мережі. Активувати та налаштувати "Автовідповідач" можна за допомогою USSD-запиту за номером * 110 * 014 #. Прослухати отримані повідомлення можна в будь-який час, просто наберіть на своєму мобільному короткий номер 0600 і натисніть клавішу виклику.
2
Підключити "Автовідповідач" можуть користувачі практично всіх тарифних планів компанії "Мегафон" (крім тарифів "Телеметрія", "Лайт" та деяких інших; діючий список таких тарифних планів можна знайти на сайті оператора). Підключення проводиться одним дзвінком на номер 0500 або зверненням в центр технічної підтримки абонентів. Крім того, активувати "Автовідповідач" можливо і на сайті "Мегафона" за допомогою "Сервіс-Гіда". Підключення обійдеться вам в 10 рублів; за користування "Автовідповідачем" оператор буде щодня списувати з вашого рахунку 1 рубль.
3
Компанія "МТС", крім голосового, надає також і смс-автовідповідач. Замість голосового повідомлення ви будете отримувати повідомлення у вигляді смс-повідомлення. Для того, щоб активувати дану послугу, необхідно відправити повідомлення на короткий номер 3021.