Як переїхати в іншу квартиру. Як переїжджати з квартир.

У багатьох переїзд на нову квартиру асоціюється зі стихійним лихом. Суєта, безліч коробок, відсутність можливості знайти потрібну начиння - такі речі мало кому піднімуть настрій. Тим не менше, якщо ви все ретельно розплануєте, переселення може пройти для вас легко і безболісно.
Інструкція
1
Збори краще починати прямо з ранку, адже вам необхідно залишити час і на прибирання, і на розміщення предметів по нових місцях. Бажано вибрати для цього вихідний день і заручитися підтримкою друзів заздалегідь. Виспіться напередодні, щоб в день переїзду ви були свіжі і повні сил.
2
Перш ніж перевозити речі та меблі, зробіть генеральне прибирання в новій квартирі. Звичайно, ви зможете зробити це і після переїзду, проте численні коробки баули будуть вам заважати.
3
Зазвичай переїзд починається з упаковки речей. І тут-то ви і виявляєте безліч предметів одягу, посуду та сувенірів, про існування яких ви і зовсім не підозрювали. Це відмінний привід від них позбутися і не везти непотрібні речі в нову квартиру. Зрештою, раз ви могли стільки часу обходитися без них, навряд чи вони вам знадобляться надалі.
4
Прекрасно, якщо у вас є великі картонні коробки, що залишилися після покупки побутової техніки. В іншому випадку ви можете пустити клич по друзях і навіть обійти найближчі магазини. Ймовірно, вам зможуть допомогти. Підпишіть кожну коробку: посуд, одяг, книги і починайте складати речі у відповідні ящики. Це допоможе вам швидше розпакувати свій скарб на новій квартирі і знайти знадобився предмет.
5
Для економії місця столові прилади можна скласти в каструлі і сковорідки. А щоб не зіпсувати дрібну побутову техніку, буде краще, якщо ви загорнете її в рушники.
6
Оберніть м'які меблі плівкою. Шафи і тумбочки, які ви не стали розбирати перед переїздом, неодмінно зв'яжіть, щоб під час дороги раптово НЕ розчинилися дверцята, і меблі не зламалася.
7
Для перевозу речей ви можете попросити про допомогу друзів і знайомих, що володіють машинами. А можете скористатися послугами фірм, які не тільки перевезуть ваші речі на вантажній машині, але і допоможуть занести важкі коробки на поверх.
8
У новій квартирі першим ділом починайте обладнати спальню. Ви будете втомленим, розпакування речей може зайняти кілька днів, а вам необхідний відпочинок. Встановіть ліжко, протріть вологою ганчіркою приліжкові тумбочки. Дістаньте постільна білизна та піжаму (їх варто підготувати заздалегідь). Розкрийте вікна і провітріть вашу нову спальню. Тепер у квартирі можна жити.