Як очистити стелю від фарби. спеціальна смивка для побілки.

Будівельні роботи, пов'язані з ремонтом стелі, досить «брудні» і трудомісткі. Тому намагайтеся відразу зробити якісне нове покриття, щоб через пару років вам не довелося все переробляти заново. Якщо ви не плануєте натяжну або підвісну конструкцію, операцію з видалення старої фарби зі стелі потрібно проводити ретельно. Від неї залежатиме якість зчеплення нового шару покриття з штукатуркою.
Вам знадобиться
 • - квітковий розпилювач;
 • - поліетиленова плівка;
 • - захисні окуляри і респіратор;
 • - драбина;
 • - щітка з металевим ворсом;
 • - шпатель;
 • - валик;
 • - смивка для масляної фарби;
 • - будівельний фен;
 • - газети;
 • - шпалерний клей.
Інструкція
1
Перед початком робіт з очищення стелі від фарби необхідно підготувати засоби захисту від пилу і бруду. Застеліть підлогу щільним шаром газет або поліетиленовою плівкою. Якщо в приміщенні залишилася великогабаритні меблі, накрийте її плівкою, закріпивши краю малярським скотчем. Одягніть захисні окуляри і респіратор.
2
Зняття побілки з потолкаНаберіте в квітковий розпилювач теплу воду з-під крана. Окропити пару квадратних метрів побілки і залиште на 10 хвилин, щоб побілка гарненько просочилася і набухла.
3
Проведіть невеликим шпателем по стелі. Добре підготовлена побілка повинна відходити від основи вологими пластами. Якщо крейду або вапно стікають по металевому лезу, дайте час воді трохи краще вбратися. А пилять покриття змочіть ще раз.
4
Очистіть таким чином весь стелю.
5
Наберіть у відро теплу воду, візьміть велику губку для миття машин. Протріть вологою губкою весь стелю. Після шпателя ця робота займе у вас небагато часу.
6
Повністю просушіть стелю. Уважно огляньте і зачистите недороблені місця.
7
Видалення водоемульсійною або вододисперсійної краскіПервий спосіб. Розведіть будь-який дешевий шпалерний клей або використовуйте негустий клей ПВА. Широким пензлем намажте газети і приклейте їх до стелі. Дайте висохнути. Відірвіть газети разом з фарбою. Невидалені водоемульсіонку зачистите металевою щіткою або наждачним папером.
8
Другий спосіб. Візьміть щітку з металевим ворсом. Наскрібши нею всю поверхню стелі. Щітка залишить на покритті глибокі подряпини, що дозволить воді проникнути крізь фарбу в штукатурний шар.
9
Закріпіть поролоновий валик на телескопічною штанзі. Занурюючи його в теплу воду, рясно змочіть всю поверхню стелі.
10
Влаштуйте в приміщенні протяг. Фарба спучиться і піде лахміттям. Отскребая її металевим шпателем.
11
Очищення стелі від масляної краскіПервий спосіб. Придбайте в будівельному магазині спеціальну змивку для масляної фарби. Нанесіть її на стелю шпателем або пензлем. Залиште на покладене за інструкцією час. Потім зчистіть розм'якшене покриття шпателем.
12
Другий спосіб. Зніміть масляну фарбу зі стелі за допомогою спеціальної насадки на дриль. При маленькій площі стелі можна скористатися будівельним феном. Він споживає багато енергії, застосовувати його на великих просторах недоцільно.