Як перемкнути мову на ноутбуці. Як перемкнути мову клавішами.

Якщо в тексті потрібно використовувати іноземні слова, скористайтеся спеціальною опцією, вибравши її на клавіатурі або робочої панелі свого ноутбука. При цьому кожен користувач може застосовувати найбільш зручні для нього поєднання клавіш, налаштувавши їх під себе.
Вам знадобиться
  • - ноутбук.
Інструкція
1
Клавіатурні клавіші Ctrl, Alt і Shift є основними помічниками при роботі на комп'ютері. Зокрема, саме їх використання користувачеві допомагає налаштувати і зберегти необхідні параметри мовної панелі.
2
Для цього потрібно відвідати зайти в меню «Пуск», що розташоване в лівому нижньому кутку на робочому столі. Саме з цієї кнопки починаються всі основні операції, вироблені з ноутбуком, і налаштування всіх основних параметрів.
3
Для зміни властивостей мовної панелі з меню «Пуск» перейдіть в розділ «Панель управління» і виберіть зі списку у вікні, рядок «Мова і регіональні стандарти». Клацніть по даній написи і здійсните необхідні вам налаштування.
4
Даний розділ містить кілька спеціальних підрозділів. У їх числі «Мови і клавіатури», «Розташування», «Формати», «Додатково». В меню «Формати» виберіть мову, яка буде використовуватися в якості мови за замовчуванням. Тут же ви зможете визначити інші властивості свого комп'ютера, зокрема, - вказати, в якому форматі необхідно проводити короткі та повні записи дат, часу тощо.
5
Розділ «Мови і клавіатури» допомагає налаштувати властивості мовної панелі, її розміщення на робочому столі, а при необхідності приховати її або закріпити на панелі інструментів.
6
У розділі «Мови і текстові служби» в підміню «Загальне» вкажіть мову, який необхідно використовувати в якості основного при наборі тексту. Підпункт «Мовна панель» необхідний для налаштувань мовної панелі. Вибравши один з пунктів даного розділу, мовну панель можна розмістити в будь-яке місце робочого столу, закріпити на панелі інструментів, приховати, робити її прозорою, відображати додаткові значки тощо.
7
Третій пункт розділу «Мови і текстові служби» дозволяє встановити найбільш детально визначений поєднання клавіатурних кнопок для зміни мови. Для цього відкрийте підпункт «Перемикання клавіатури» і перегляньте, який з варіантів розкладки використовується в даний момент. Якщо наявне розташування кнопок вас не влаштовує, встановіть найбільш кращий для вас варіант. Натисніть кнопку з написом «Змінити поєднання клавіш» і поставте позначку для одного із запропонованих варіантів використання для зміни мови введення кнопок і розкладки клавіатури. В даному випадку використовуються поєднання Alt + Shift або Ctrl + Shift. Виберіть потрібний пункт і збережіть внесені зміни, натиснувши кнопку ОК. Після внесення цих параметрів при наборі тексту і перехід на іншу мову, досить буде натиснути зазначені під час налаштування кнопки.
8
Змінити мову, можна і не вдаючись до клавіш клавіатури. Для цього клікніть лівою кнопкою миші на написи RU або EN на панелі інструментів і виберіть необхідний для введення мову.