Як перший раз включити ноутбук.

Користувач, який ніколи не мав справи з ноутбуком, на початку роботи з ним може випробувати певні складнощі. Щоб перше включення придбаного пристрою не викликало труднощів, слід запам'ятати основну послідовність дій.
Інструкція
1
Як правило, перше включення ноутбука відбувається ще в магазині, під час перевірки покупки. Кваліфікований продавець покаже, як включити пристрій, і виконає всі необхідні для першого запуску кроки. Якщо цього не сталося, і перед вами коробка з щойно купленим ноутбуком, працювати з ним доведеться вчитися самостійно.
2
Вийміть ноутбук з упаковки, зніміть з нього захисні плівки. Вставте акумулятор у відсік на нижній стороні пристрою, підключіть шнур живлення і увімкніть його в мережу. На корпусі ноутбука, зазвичай зліва, повинен загорітися вогник оранжевого кольору, що сигналізує про початок зарядки акумулятора. Якщо акумулятор заряджений, індикатор буде синім.
3
Підніміть екран ноутбука, якщо ви ще цього не зробили. Підключіть мишку до будь-якого USB-роз'єму, з нею працювати зручніше, ніж з тачпадом (сенсорною панеллю). Потім знайдіть кнопку включення, вона розташовується прямо під екраном. Як правило, це центральна кнопка, ліворуч і праворуч від неї можуть перебувати кнопки включення тачпада і Wi-Fi.
4
Натисніть кнопку включення. Загориться другий (синій) індикаторний вогник, сама кнопка включення подсветится. По екрану пробіжать перші рядки перевірки конфігурації комп'ютера, потім з'явиться заставка загружаемой ОС. Як правило, на більшість ноутбуків передвстановлюють Windows 7.
5
В процесі першого завантаження можуть з'явитися кілька віконець, в які буде потрібно ввести деякі відомості. Наприклад, ім'я, під яким ви будете працювати на ноутбуці, бажана мова (виберіть російську), часовий пояс і т.д. Всі ці кроки прості і зрозумілі і навряд чи викличуть якісь труднощі.
6
При відсутності мишки користуйтеся тачпадом. Для перевірки проведіть пальцем по сенсорній панелі, курсор повинен пересунутися. Якщо він не реагує, тачпад відключений. Для його включення натисніть кнопку поруч з кнопкою включення, на ній або поруч може бути намальована рука, що стосується сенсорної панелі. В відключеному положенні кнопка тачпада може бути підсвічена помаранчевим індикатором. Після введення всіх даних система збереже їх, ви побачите робочий стіл Windows 7. Ноутбук готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5WsuiLVviJc