Як плести кошичок з волосся. Кошичок з волосся.

Корзиночка з волосся здатна прикрасити як маленьку дівчинку, так і дорослу даму. Ця універсальна зачіска не має вікових обмежень. Вона доречна і для буднів, і для свят. Особливо кошичок підійде власницям довгих густого волосся.
Інструкція
1
«Корзиночка» плететься як на довгих, так і на коротких волоссі, але вони повинні бути не менше 10 см довгою. Зробити таку зачіску самостійно дуже важко і незручно. Тому попросіть когось вам допомогти в цій справі.
2
Ретельно розчешіть волосся, можна навіть намочити їх, щоб плести кошичок було простіше. Завдяки цьому волосся не будуть вибиватися.
3
Зачешіть волосся назад і розділіть на дві половини. Вертикальний проділ буде вашим орієнтиром.
4
Зафіксуйте або просто перекиньте через плече одну половину волосся, щоб вона не заважала під час плетіння. Другу половину розділіть на три приблизно рівних пасма.
5
Заплетіть «класичну» косу: на центральну пасмо покладіть праву, потім ліву покладіть на праву, яка вже стала центральною. Таким чином переплетіть все пасма, і у вас вийде стандартна коса. Потім переходьте до другої половини волосся і теж заплетене на ній косу. Особливу увагу зверніть на те, що коси повинні починатися на одному рівні.
6
Отримані косички зафіксуйте за допомогою маленьких шпильок-крабиков або стрічечок, а потім ними ж закріпіть біля основи лівої коси - праву, а біля основи правої - ліву. Закінчуйте там, де починали плести, тобто на тій же висоті. В результаті повинна вийти кошичок.
7
Якщо у вас немає стрічок або ви хочете, щоб ця зачіска виглядала більш строго, використовуйте тасьму або фіксуючі гумки.
8
Щоб зачіска краще трималася, додатково зафіксуйте її шпильками або невидимками. А зверху рясно збризніть лаком сильної фіксацією, щоб на вітрі з коси не вибивалися волосся і не зіпсувався зовнішній вигляд. Цих маніпуляцій буде достатньо, щоб зачіска виглядала прекрасно цілий день.
9
Прелесть кошички не тільки в тому, що вона виглядає дуже мило і вишукано. Увечері розплетіть косу і ваше волосся придбають красиві, природні хвилі. Так що завдяки кошичку вам гарантована відмінна і елегантна зачіска мінімум на два дні.