Як носити краватку і затиск до нього. Як носити затискач для краватки.

Важко уявити більш традиційний і усталений у часі предмет чоловічого гардероба, як краватку . Краватка - невід'ємний елемент класичного чоловічого костюма, і існує ряд правил і рекомендацій по правильному носінню краватку а, які допоможуть вам завжди виглядати стильно і доречно. У цій статті ми розповімо, як правильно носити краватку , як його підбирати відповідно до одягом, і які аксесуари з ним носити.
Інструкція
1
Одне з основних правил полягає в тому, щоб краватку не зливати з сорочкою. Не надягайте однотонний краватку до однотонної сорочці - ви проявите набагато більше смаку, якщо підберете краватку відповідного кольору, але прикрашений візерунком або орнаментом з неяскравих елементів. Наприклад, до однотонної сорочці добре підійде краватку в вузьку смужку чи клітинку, а також в невеликий однотонний горошок.
2
Якщо ж у вас є однотонний краватку , надягайте його тільки на сорочку з малюнком або орнаментом. Завжди пам'ятайте, якого кольору ваш костюм, до якого ви вибираєте в магазині новий краватку . Гармонійно комбінуйте кольору - вони повинні поєднуватися, і при цьому бути контрастними. З темним костюмом і темною сорочкою буде стильно виглядати світлий краватку , і навпаки, темний краватку добре підійде до світлого костюма.
3
Довжина зав'язаного краватку а не повинна бути занадто великою - його кінець повинен прикривати пряжку ременя брюк.
4
Використовуйте різні способи зав'язування краватку ов - вони зроблять ваш образ оригінальним і стильним.
5
При цьому, зав'язуючи краватку , не затягуйте вузол занадто сильно, щоб не зіпсувати тканину. Знімаючи краватку , не забувайте розв'язувати його і вішати в розгладженими положенні на перекладину стільця або вішалки.
6
Одним з найпопулярніших аксесуарів для краватку а, одночасно стали його окрасою, може вважатися декоративний затиск. Затискачі використовуються для того, щоб краватку в процесі роботи, їжі або їзди на машині не заважав вам і не потрапляв під руку, а також не псувався і не паскудився. Затискачі теж потрібно вміти використовувати - якщо приколювати їх неправильно, ви ризикуєте порвати краватку і сорочку.
7
Фиксирующие краватку затиск и потрібно приколювати з внутрішньої сторони краватку а, через його етикетку, щоб не пошкодити тканину. Затиск кріпиться на середині грудей біля третьої гудзики сорочки, так, щоб його не було видно при застебнутому піджаку.
8
Крім фіксуючою і оберігає функції затиск для краватку а має і естетичну компоненту. Сьогодні стильний і красивий затиск може надати ноту оригінальності і елегантності вашому вигляду, а також може сказати багато чого про ваш смак і матеріальному становищі, відобразити вашу індивідуальність.
9
Якщо ви працюєте в офісі, вам підійде затиск строгого і плавного силуету з дорогого металу з однотонною фактурою. Якщо ваша робота передбачає більше свободи і творчості, ніж офісна діяльність, ви можете проявити більше фантазії в підборі затиск а для краватку а. В цьому випадку ви можете приміряти затиск и, прикрашені різьбленням, емаллю, або інкрустовані каменями і кристалами.
10
В ювелірних магазинах ви зможете знайти великий асортимент затиск ов - як доступніших, так і дорогих і престижних.
11
Будьте обережні з золотими затиск ами. Вони підходять далеко не до кожного костюму, і повинні поєднуватися з іншими аксесуарами, використовуваними вами (годинами, запонками, ручками). Крім того, занадто сильний блиск свідчить про відсутність смаку - уникайте яскравих і блискучих затиск ів. Поєднуйте в виборі аксесуарів скромність та елегантність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x_EpsxAMovU
Зверніть увагу
В даний час високим попитом користуються затискачі для краватки із золота, вони універсальні і відмінно поєднуються з одягом. Золота шпилька для краватки забезпечує поєднання стилю та комфорту, галстук не перекручується і не заважає протягом дня. Один рух руки, і ювелірний затиск для краватки забезпечує комфорт на весь день.
Корисна порада
Зажим для краваток часто називають шпильками для краваток - і сучасним чоловікам тепер нелегко обходитися без них. До того ж затиски є майже обов'язковим атрибутом одягу та невід'ємною складовою у носінні краватки і костюма. Ця обставина зіграла важливу і помітну роль в процесі вдосконалення затиску для краватки.