Як полетіти в космос.

З розвитком космонавтики не тільки у професіоналів, але і у звичайних людей з'явилася можливість побувати на орбіті. Хоча через специфіку сучасних космічних технологій це коштує дуже дорого і по кишені тільки невеликій кількості людей.
Інструкція
1
Зверніться в Роскосмос або в компанію-посередник Space Adventures, яка організовує космічні польоти. Станом на 2012 рік польоти здійснюються тільки на російський відсік Міжнародної космічної станції, однак національність космічного туриста не важлива. Уточніть в компанії вартість вашої поїздки. В середньому вона становитиме 30-40 мільйонів доларів, але може варіюватися залежно від конкретних умов і термінів перебування. Наприклад, вихід у відкритий космос оплачується окремо.
2
Пройдіть медичне обстеження. Навіть для коротких туристичних польотів існують суворі обмеження за станом здоров'я. Перешкодою можуть стати проблеми з тиском, серцево-судинні захворювання та інші хвороби, які можуть загостритися в результаті космічних перевантажень.
3
Узгодьте з компанією, що надає послуги з космічного туризму, свою програму перебування. У кожного з нинішніх туристів вона була індивідуальною. Якщо ви хочете полетіти в космос не тільки з туристичними, але ще й з науковими цілями, ви можете організувати на борту свою дослідницьку лабораторію.
4
Встановіть дати вашого польоту. У цій ситуації остаточне рішення приймає Роскосмос, так як графік польоту туриста повинен бути узгоджений з роботою станції. Справа в тому, що на Модулі одночасно може перебувати обмежена кількість людей, і при цьому робота не повинна перериватися через прибуття космічного туриста.
5
Якщо у вас не вистачає грошей для повноцінного орбітального польоту, приймуть участь у суборбітальному. Також польоти здійснюються на спеціально сконструйованих літаках і також дозволяють відчути невагомість.
Зверніть увагу
Врахуйте, що навіть коротке перебування в космосі може зашкодити вашому здоров'ю. Підвищений радіаційний фон і невагомість можуть пошкодити різним органам і системам.