Як не отруїтися шашликом.

Шашлик для деяких людей - улюблене блюдо. А вже поїсти його на природі, на пікніку в лісі або на садовій ділянці - свята справа. Проте відпочинок на природі може призвести не до задоволення, позитивним емоціям, а до харчового отруєння.
Інструкція
1
Візьміть за суворе правило: готувати м'ясо для шашлику має хтось з учасників застілля. Не слід купувати шашлик-напівфабрикат на ринку або в магазині, навіть якщо продавець буде клястися всіма святими, що він зовсім свіжий. Ви ж не знаєте, хто і в яких умовах нарізав це м'ясо, як готували маринад.
2
Обов'язково витримаєте нарізане м'ясо в маринаді, мінімум кілька годин (а краще не менше доби, шашлик від цього буде тільки смачніше і соковитіше). До складу маринаду обов'язково повинен входити оцет, лимонний сік або (на любителя) кефір. Кисле середовище згубна для більшості хвороботворних мікроорганізмів. Добрими знезаражувальні властивості мають також багато видів спецій, наприклад, перець (чорний і червоний), чебрець, куркума. Можете також додати їх у маринад.
3
Нарізайте м'ясо перед маринуванням середніми шматками. Маленькі шматочки швидко прожаряться на всю товщу, і якщо той, хто смажить шашлик, хоч ненадовго відвернеться від готування, м'ясо стане жорстким і несмачним. Занадто ж великі шматки погано просочуються маринадом і прожарюються, в середині можуть залишитися ділянки з кров'ю, а це загрожує отруєнням.
4
Під час пікніка дотримуйтесь правил особистої гігієни. Чомусь будинку мало хто забуде помити руки перед тим, як мережа за стіл, а на природі цим нехтують. Пам'ятаєте приказку: «Дизентерія - хвороба брудних рук»! Якщо на дачі немає централізованого водопостачання, що не обполіскуйте руки з бочки для поливу, і вже тим більше, в найближчому водоймищі. Бактерій там - хоч греблю гати. Протріть долоні спеціальними дезінфікуючими серветками або полийте на них з ємності з питною водою.
5
Користуйтеся одноразовим посудом. Якщо вам потрібно відлучитися від столу, що не доївши свою порцію, обов'язково прикрийте тарілку кришкою або харчовою плівкою. Не забувайте, що в теплу погоду літають мухи, а вони - рознощики всякої зарази.
6
Не варто брати до шашлику гарнір у вигляді салатів, заправлених сметаною або майонезом. На спеці вони швидко псуються. Краще візьміть огірки, помідори і зелень.