Як відзначити День медичної сестри.

12 травня відзначається Міжнародний день медичних сестер завдяки Флоренс Найтінгейл, яка організувала службу сестер милосердя під час Кримської війни. Відзначити це свято можна різними способами.
Вам знадобиться
  • Ватман, фломастери, медичні прилади.
Інструкція
1
Якщо ваша родичка є медсестрою, то подбайте про святковій вечері. Виберіть і приготуйте страви, які любить винуватиця торжества. Сервірують стіл. Приготуйте подарунок. Це може бути щось забавне, пов'язане з медициною, або який-небудь предмет, який дуже потрібен вашої «охоронниці здоров'я». Також ви можете презентувати листівку з привітанням, яке можна скласти самостійно.
2
Набагато веселіше проводити це свято в колективі. І хоча на роботі в лікарні практично немає вільного часу, все ж надати трохи святкового настрою можна, прикрасивши особливим чином кімнату відпочинку для персоналу. Приготуйте плакати з привітаннями в жартівливій, іронічній формі. Дуже забавно виглядатимуть карикатури, намальовані самостійно або скачані і роздруковані з інтернету. Різні медичні прилади, які можуть не послужити для їх прямого використання, можна перетворити в оригінальні композиції. Проявіть фантазію і зробіть букет з шприців, сплетіть що-небудь з крапельниць, прикрасьте пробірки та ін.
3
Під час роботи можете організувати святковий фуршет, так як особливо засиджуватися не дозволяє час. Постеліть на стіл скатертину і оформите різні закуски і напої - чай, кава, сік. Розважатися гарячливим під час зміни не слід. Однак для тих, хто її вже закінчив, розумно поставити пляшечку з градусами.
4
Якщо ви все ж плануєте зібратися колективом, то доречно буде приготувати оригінальне привітання в усній, музичної та інших формах. Це можуть бути частівки, перероблені пісні, пародії та інше. Готуйте все це заздалегідь, найкраще для цього зібратися активної групи і обговорити і скласти матеріал. Якщо виникне необхідність - відрепетирувати його.