Як побудувати туалет. Як побудувати сортир в саду.

У приватному будинку, або на дачі ніяк не обійтися без туалету . За своєю цінністю він порівнянний із самим будинком, а в деякі моменти навіть перевершує його за значимістю. Хоча є труднощі, не скрізь можна копати яму для збору нечистот, можна забруднити ґрунтові води і отруїти найближчі колодязі. Тому, іноді доводиться користуватися спрощеним варіантом, без ями. Але, як не крути, а туалет системи «сортир» будувати доведеться.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні стовпи, дошки, азбестові труби, шифер, цвяхи.
Інструкція
1
Візьміть чотири добротних стовпа довгою по 3 метра кожен, вони будуть опорою. Нижню частину кожного стовпа просочіть гудроном або бітумною мастикою. Потім, візьміть чотири труби, вони повинні бути азбестові і покрийте їх зовнішню поверхню все тієї ж бітумною мастикою.
2
Далі, вкопати ці труби в землю глибиною на 70 сантиметрів. Ці труби заповніть бетоном, приблизно на третину і вставте в них заздалегідь приготовлені стовпи. Після того, як цемент застигне, опори будуть готові.
3
Зовні обшийте туалет рівними дошками, а дах можна виготовити з листа шиферу. У задній стінці, вгорі, зробіть невеликий отвір, воно буде грати роль вентиляції. У цій же стінці, тільки внизу, виконайте ще один отвір і до нього виготовте дверцята. Через цей люк буде віддалятися ємність з нечистотами.
4
З дощок забагатієте короб, він повинен виглядати як ящик, але без однієї бокової стінки, це буде стільчак. Тією стороною, де відсутнє стінка, встановіть короб впритул до заднього люка. Далі, прорубайте в коробі отвір (зрозуміло для чого) і поставте під отвір якусь ємність для збору нечистот. Після того, як ємність заповниться, її легко можна буде витягти через люк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rf49wCaqj5s
Корисна порада
В туалеті слід поставити дерев'яний ящик з землею, золою, торфом і т.п. Якщо посипати нечистоти цими речовинами, то запах помітно зменшиться і мух не буде.