Як привітати з Днем медичної сестри.

Медична сестра - одна з важливих професій, без представників якої неможливо уявити жодну лікарню. Вони виконують всі призначення лікаря, доглядають за пацієнтами і грають важливу роль в лікуванні хворих.
Інструкція
1
День медичної сестри відзначається щорічно 12 травня. Цього дня народилася родоначальниця служби сестер милосердя - Флоренс Найнтінгейл. Вона перша організувала службу догляду за пораненими солдатами під час Кримської війни та благодійний фонд для створення першої в світі школи, навчальною жінок цього непростого ремесла.
2
У Росії це свято було офіційно визнаний тільки в 1993 році, хоча жіноча медична допомога в госпіталях була організована ще за Петра I. Але після його смерті така потрібна професія була забута на цілі 100 років.
3
Цього дня прийнято вітати зі святом всіх медичних сестер, висловлювати їм слова подяки за такий нелегкий, але дуже важливий і важка праця. Адже робота медсестри часто полягає не тільки в тому, щоб видати ліки, але і в доброму слові, сказаному вчасно хворому, уваги та підтримки.
4
Привітати представників цієї професії можна теплими словами, висловленими в простій або віршованій формі. Останні можна придумати самим або скористатися допомогою інтернету, благо там віршів досить багато - від серйозних до гумористичних.
5
Як подарунок можна подарувати пам'ятний сувенір, який символізує медичну діяльність, або букет квітів. А якщо вручення подарунка супроводити ще й словами вдячності, то це буде найкраще привітання з професійним святом.
6
Для привітання з Днем медичної сестри члена сім'ї можна накрити стіл і покликати в гості друзів і хороших знайомих. Під час застілля говорите слова подяки за нелегку працю медичної сестри, який допомагає людям відчувати себе краще, за співчуття, співпереживання і добрі слова. Нехай цей день запам'ятається винуватиці торжества надовго, адже своєю щоденною турботою за хворими вона це заслужила.