Як відзначити Міжнародний день сім'ї.

Головне в житті - сім'я, і з цим навряд чи хтось не погодиться. Багато країн відзначають Міжнародний день сім'ї 15 травня. І якщо у вас є можливість провести цей день разом зі своїми близькими, постарайтеся зробити так, щоб він став незабутнім.
Вам знадобиться
  • - поп-корн;
  • - їжа для пікніка;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Вирушайте на природу. За повсякденними турботами і роботою часто не вистачає часу, щоб повністю зануритися в сім'ю і відчути настрій кожного її члена. Після важкого трудового дня хтось сидить перед телевізором, хтось читає книгу. Тому заміський відпочинок - те, що потрібно для повноцінного сімейного спілкування.
2
Розведіть багаття, посмажте шашлики, поділіться один з одним думками і переживаннями. Візьміть з собою набір для гри в бадмінтон, м'яч або настільну гру, щоб урізноманітнити ваше проведення часу. Обов'язково зробіть фотографії на пам'ять про цей прекрасний день.
3
Відвідайте парк атракціонів. Цей варіант проведення святкового дня сподобається всім. Діти будуть раді такому розвазі, та й дорослі не відмовляться згадати дитинство і прокотитися на улюблених каруселях. Купіть солодку вату, льодяники, веселіться і спілкуйтеся зі своїми найближчими людьми. Як альтернатива парку атракціонів відмінно підійде аквапарк.
4
Сходіть всією сім'єю в кінотеатр. Виберіть для перегляду якийсь гарний сімейний фільм. Якщо в афіші немає підходящої картини, проведіть перегляд кіно вдома. Купіть поп-корн, засуньте штори, вимкніть світло і влаштуйте свій власний кінопоказ. Подивіться улюблений усіма фільм або нову комедію, яка сподобається всім.
5
Дізнайтеся щось нове, відвідавши музей або виставку. Чи давно ви відвідували подібне місце всією сім'єю? Такий вид відпочинку не тільки цікавий, але і дуже корисний, особливо для підростаючого покоління. Ну а щоб додати веселощів в подібне проведення часу, після музею зайдіть в улюблене сімейне кафе, пообідайте і поділіться враженнями.
6
Не турбуйтеся, якщо у вас не вийде виконати все задумане в цей день. Зрештою, у вас буде ще один шанс. Адже 8 липня відзначається другий подібний свято - День сім'ї, любові і вірності.