Як перевести в готівку Яндекс-гроші в Україну.

Електронна платіжна система «Яндекс.Деньги» дозволяє не тільки оплачувати товари та послуги в мережі, але й переводити електронні гроші. Сьогодні ця послуга доступна і жителям України. Можливість перевести «Яндекс-гроші» в готівку дозволяє жителям України повноцінно використовувати цю платіжну систему.
Вам знадобиться
  • Банківська карта, паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, платіжний пароль, мобільний телефон, контрольний номер переказу.
Інструкція
1
Увійдіть в «Яндекс-гаманець», використовуючи логін і пароль. Виберіть опцію «Вивести».
2
У вікні, виберіть необхідний спосіб виведення. Для жителів України це висновок на банківську карту Visa або Master Card. Нажімте на посилання «Вивести на карту Visa/MasterCard», потім «Вивести гроші" і перейдіть на сторінку процесингового центру, який здійснює грошові перекази.
3
При виведенні грошей на карти Visa і MasterCard вказані два вікна. У верхньому вікні вказана сума, яку ви виводите з «Яндекс-гаманця», в нижньому - сума, яка буде зарахована на карту після вирахування комісій.
4
При відсутності банківської карти здійсните висновок «Яндекс-грошей» через систему Migom. Для цього виберіть опцію «Вивести», а потім «Отримати готівкою в пункті Migom».
5
У вікні заповніть всі необхідні поля. Для перекладу «Яндекс-грошей» на карту вкажіть номер вашої картки та суму, необхідну для зняття. При використанні системи Migom вкажіть суму, виберіть країну отримання і ваше громадянство. Вкажіть номер вашого мобільного телефону, а також ваші прізвище, ім'я та по батькові.
6
Переконайтеся, що всі дані введені правильно і натисніть «Заплатити». Підтвердіть висновок «Яндекс-грошей», використовуючи ваш платіжний пароль.
7
При переведенні в готівку «Яндекс-грошей» за допомогою системи Migom, дочекайтеся отримання на мобільний телефон контрольного номера переказу. На сайті системи Migom вкажіть країну і місто вашого проживання і знайдіть зручне для відвідування відділення банку.
8
Після надходження перекладу на банківську карту зніміть гроші в банкоматі або відділенні банку. При використанні системи Migom, для отримання грошей пред'явіть в відділенні банку ваш паспорт, ідентифікаційним номер платника податків і контрольний номер переказу. Отримайте в касі готівку.
Зверніть увагу
При виведенні грошей на банківську карту комісія «Яндекс-грошей» становить 3% + 15 р. Комісійні збори системи Migom - 3% + комісія Migom (мінімум 20 рублів) .Вивод «Яндекс-грошей» в Україні грошей займає від 1 до 6 робочих днів.