Як швидко передати файл.

Якщо вам потрібно швидко передати файл, можна скористатися одним з декількох способів: записати документ на знімний носій, завантажити його в локальну мережу або ж викласти в інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - знімний носій;
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - локальна мережа.
Інструкція
1
Найпростіший і швидкий спосіб передачі файлу, який багато важить (наприклад, архів з цифровими фотографіями або відеозаписами) - це скинути інформацію на знімний носій. Для цього підключіть flash-карту до комп'ютера. Потім завантажте на неї документ. Після цього ви зможете віддати файл вашому другу при безпосередній зустрічі.
2
У разі якщо людина, якій ви хочете віддати файл, знаходиться далеко від вас і передати знімний носій немає можливості, то вчините так. Підключіться до інтернету, через браузер зайдіть на будь-який з файлообмінних сайтів, а потім завантажте туди свій документ. Після того як ваш файл буде прийнятий адміністратором і викладений, відправте посилання на його скачування одному.
3
Якщо у вас є локальна мережа, то раціонально скористатися їй. Відкрийте програму DC (додаток і керівництво користувача можна безкоштовно скачати з сайту виробника), створіть обліковий запис. Потім в налаштуваннях виберете той файл, який хочете передати одному і расшарьте його (викладіть в мережу). Після цього документ з'явиться у ваш профіль як файл користувача. Надішліть одному свої дані, за якими він зможе вас відшукати і завантажити передану йому інформацію. Таким чином, у вас є можливість швидко завантажувати і викачувати документи достатньо великого обсягу.
4
Якщо файл знаходиться у вас на телефоні, а людина, якій потрібно цей документ відправити, розташовується поруч, то можна скористатися бездротовим способом передачі. Увімкніть на обох мобільних Wi-Fi і скачайте один у одного потрібну інформацію. Якщо ж мережа WLAN недоступна, то передайте документ через Bluetooth.
Зверніть увагу
Викладайте документи на файлообмінні сайти тільки в тому випадку, якщо у вас безлімітний інтернет. Інакше при низкоскоростной передачі ви витратите багато часу.
Корисна порада
Якщо ви виклали документи на файлообмінному сайті, але не бажаєте, щоб їх міг скачати будь-який зареєстрований користувач, скористайтеся послугами, які надаються безпеки. Накладіть на вашу інформацію пароль і заборона на вільне скачування.